ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Videokamer tėrheqėse me rezolucion HD...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Videokamer tėrheqėse me rezolucion HD...   Sat Aug 09, 2008 11:31 pm


Videokamer tėrheqėse me rezolucion HD
Seria Xacti e prodhuesit japonez tė elektronikės shpenzuese Sanyo ėshtė mė e pasur edhe me njė ekzemplar tėrheqės, modelin kompakt tė kamerės me emrin DMX-HD800.
Pas modelit me shenjėn HD700, Sanyo ia paraqet publikut trashėguesen e tij, kamkorderin kompakt Xacti DMX-HD800 720p. Ēipi i integruar optik me tetė megapiksela mundėson incizimin e rezolucionit maksimal 720p, dhe atė me pėrdorimin e video kodekut AVC/H.264. Pos video regjistrimeve, kamera ėshtė nė gjendje tė bėj edhe fotografi me rezolucion maksimal prej tetė megapikselėsh.

Pėr ruajtjen e materialeve tė incizuara Xacti DMX-HD800 720p shfrytėzon qasjen SD/SDHC, respektivisht kartela pėrkatėse tė memories.

Nga tabori i kompanisė Sanyo pohojnė se ėshtė pėrmirėsuar shumė bartja e tė dhėnave nė kompjuterin personal, mirėpo nėse na pyet ne, fuqia mė e madhe e kėtij kamkorderi definitivisht ėshtė rezolucioni HD nė kėtė shtėpizė tė lezetshme.

Sanyo Xacti DMX-HD800 720p ėshtė paraqitur nė variantin e shtėpizave me ngjyrė ari, rozė dhe tė zezė, derisa kjo pajisje do tė vjen me ēmim prej 460 dollarėsh.
Kodi:
Telegrafi.com

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Videokamer tėrheqėse me rezolucion HD...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Www.Albaone.Top-Board.Com :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: