ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rregullorja e chatit!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Rregullorja e chatit!   Tue Aug 12, 2008 8:53 pm

Rregullat per Anetaret e chatit:

Chati i AlbaOne vė nė dispozicion tė anėtarėve tė tij, njė hapėsirė te lire pėr shkėmbim idesh, opinionesh, eksperience edhe informacione me qėllime krejt tė ligjshme, me mirėsjellje, tolerancė dhe respekt ndaj anėtarėve tė tij, duke u kėrkuar nė shkėmbim tė respektoni rregullat, pėr tė garantuar njė rregullsi edhe paqe nė Bisedė.
Ndalohen reptėsisht sharjet dhe sulmet e ndryshme ndaj nje anetari ne Main (faqen kryesore) dhe ne Privat.
Nese keni nje zenke personale ose keqkuptim me nje person qe ndodhet ne chat, vendi per tu hakmarre nuk eshte ky.
Ndalohen reklamat e faqeve te ndryshme ne chat.

* Ne rast se rregullat thyhen, anetari do te paralajmerohet nje here dhe nese gabimi perseritet ai do perjashtohet pergjithmone nga chati.

Per cdo ankesė dhe shqetesim ndaj anėtarėve, moderatorėve dhe administratoreve te chatit ju lutem na kontaktoni: albaforum@msn.comRregullorja per Stafin e chatit:
1) Nuk lejohen shtime moderatoresh per asnje lloj arsye pa u konsultuar me administratorin.
2) Kurdo qe hyni ne chat dhe gjeni nje anetare me BAN mos e riktheni ate ne chat, lereni ashtu sepse ka nje arsye qe ai eshte perjashtuar.
3) Mos beni perjashtime per arsye banale! Ban do behet vetem ne rast kur ofendohet dhe shahet ose kur behen reklama te faqeve te tjera.
4) Mos ofendoni asnjeri pasi keni nje pozicion me te larte . Sapo te merret vesh qe keni bere dicka te tille do hiqeni nga posti juaj dhe do merrni BAN kushdo qofshi.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Rregullorja e chatit!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Www.Albaone.Top-Board.Com :: Rreth Forumit :: Rregullorja-
Kėrce tek: