ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sa reale eshte "dashuria" permes kompjuterit?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Sa reale eshte "dashuria" permes kompjuterit?   Wed Aug 13, 2008 12:47 am

Sa reale eshte "dashuria" permes kompjuterit?


Une per vete njof njerez te cilet jan njohur me ane te pc ,dhe kan perfundu te martume ,sa i besoni ju vet dashuris (fatit ) nepermjet Internetit ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sa reale eshte "dashuria" permes kompjuterit?   Wed Aug 13, 2008 12:49 am

hehehe ke te dret lano ashtu eshten edhe un i te njejtit mendim jam Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sa reale eshte "dashuria" permes kompjuterit?   Sat Sep 06, 2008 12:42 am

une ne internet kam 10 te dashura mer lan por si kam ne realitet :x ...hihi...jo une per vete si besoj....

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sa reale eshte "dashuria" permes kompjuterit?   Wed Oct 01, 2008 10:46 pm

Pse s'besoni... tju them une qe jane mese te verteta kam njoftur kte vere 1 ēift qe ishin martuar...

(Ti Dion mos shif historite e mia dhe te tuat Opss )

Pastaj sot ky fenomen po shtohet ēdo dite dhe me shume pasi njerezia ska kohe per njohje si me para, jo vjen nga puna (pas 10oreve pune ne dite) dhe eshte i lodhur ose nga shkaqe te tjera ska kohe te njohe nje person "live" dhe kshu...... :silent:

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sa reale eshte "dashuria" permes kompjuterit?   Wed Oct 01, 2008 11:20 pm

ahaaaa e kutpova xhulia prandaj lidhjet tani zgjasin me shume se dikur Razz ... lol!

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sa reale eshte "dashuria" permes kompjuterit?   Thu Oct 02, 2008 2:05 am

hahahaha master_D mire e ke ti po lidhjet tash zgjaasin 2 mauj e 1 jav se kur vin java tejer shohin goca me te bukura edhe kjo eshten dashuria reale hehheheh


Edituar pėr herė tė fundit nga Guest nė Thu Oct 02, 2008 2:07 am, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : zgjaasin = zgjasin mauj=muaj Kujdes drejtshkrimin!)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sa reale eshte "dashuria" permes kompjuterit?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa reale eshte "dashuria" permes kompjuterit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ne ishim ketu, Ne jemi akoma ketu, kjo eshte "HISTORIA" e Popullit Tim
» Monda Korca: "Cdo gje ne jete buron nga dashuria.", Interrviste me aktorin Anastas Nika, Bisedoi Raimonda Moisiu, Gazeta Tirana Observer
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" pėr invalidėt e luftės sė Kosovės

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Tema Shoqerore (te ndryshme) :: Dashuria-
Kėrce tek: