ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 si ta bejme nje femer per vete?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: si ta bejme nje femer per vete?   Wed Aug 13, 2008 12:53 am

si ta bejme nje femer per vete?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: si ta bejme nje femer per vete?   Wed Aug 13, 2008 12:55 am

te jesh i sjellshem i zgjuar te jesh i embel i bute me edukate dhe qe ti hysh ne zemer Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: si ta bejme nje femer per vete?   Wed Aug 13, 2008 12:58 am

Nese femra te jep rast te bisedosh me te, e para gje duhet ti deftohet
se je person serioz, pastaj se ke kapacitet te ndegjimit dhe i bute ne
pranimin e gjerave nga ajo. Po i deftove nje femres se je i afte ta
kuptosh zemren e femres dhe i ndegjon brengat e saja, tek femra
menjehere kercen diēka ne ndjenja dhe terhjeket nga ti. Nuk don te
thote se te shpreh menjihere diēka, por kadal dale tenton gjithnje te
afrohet kah ti dhe keshtu lind edhe dashuria dhe ajo behet krejt e
jotja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: si ta bejme nje femer per vete?   Wed Aug 13, 2008 1:05 am

ehu kush i mesone gjithe keto gjona Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: si ta bejme nje femer per vete?   Wed Aug 13, 2008 1:48 am

Davidon sa te dashura ke ti re se qenke i pergatitur mire ne fushen e dashurise... lol!

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: si ta bejme nje femer per vete?   Wed Aug 13, 2008 1:49 am

ehhehe une ore hmm se di nuk po mundem me i numuru Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: si ta bejme nje femer per vete?   Wed Aug 13, 2008 1:50 am

nese ke aq shume kaloje ndonje nga une...hihihi... lol!

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: si ta bejme nje femer per vete?   Wed Aug 13, 2008 1:52 am

he lol! je shum larg se te jepsha nje se nuk beshte naj gje Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: si ta bejme nje femer per vete?   Wed Aug 13, 2008 1:53 am

ok ok gjithsesi flm...se edhe une i kam........shume..... lol!

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: si ta bejme nje femer per vete?   Wed Aug 13, 2008 1:55 am

ok ok ska gje Very Happy:D lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: si ta bejme nje femer per vete?   Wed Aug 13, 2008 2:41 am

po mu me harrute mo 😢
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: si ta bejme nje femer per vete?   Sat Oct 04, 2008 11:42 pm

Tju jap 1 keshille femre:
-MOS BENI SI INTERESANTE SE DILNI JASHTEZAKONISHT SHUME KOTI:::... 2 fetyra 2 fetyra

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Albo
Anetare i Ri
Anetare i Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 16
Age : 28
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: si ta bejme nje femer per vete?   Mon Dec 01, 2008 12:07 pm

''Troēk'' shkurt dhe shqip thuaj se e dashuron femra eshte e lindur te dashurohet .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: si ta bejme nje femer per vete?   Mon Dec 01, 2008 9:58 pm

LaNi shkruajti:
si ta bejme nje femer per vete?

Sa me te sinqete djema dhe u kuptojme vete neve... Very Happy Razz

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: si ta bejme nje femer per vete?   Mon Dec 01, 2008 10:31 pm

hahaha sa i sinqert jam un po nejse ehehhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Albo
Anetare i Ri
Anetare i Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 16
Age : 28
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: si ta bejme nje femer per vete?   Mon Dec 01, 2008 11:18 pm

Para disa ditesh' lexova nje barcolet apo eshte e mundur te jete e vertet nje Fshatare ''katundar'' ne Gezet kerkonte te njofton nje femer por stil te ''talibanve''te dyten dite ishte interesuar nje femere qe te njoftone kete person me stil te ''talibanve'' dhe pyetje ishte cili eshte ai stil ''talibansh'' ishte pergjigje me ref me shkop 5 here ne dite po qe kerkon te njoftoheshe me mua hahhahahhaa

Mos valle te ndodhje tek populli shipetar ky stil budallai sepse populli jone i takon botes se njerzimit JEMI ME TE MIRET .


rrespekt !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shkodranja
Anetare i Ri
Anetare i Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 10
Age : 26
Vendodhja : aty ku nuk do doja tė isha!!!
Registration date : 01/02/2009

MesazhTitulli: Re: si ta bejme nje femer per vete?   Sun Feb 01, 2009 1:29 pm

Ej nuk ėshtė as let as vėshtir tė bėsh 1 femėr x vete. Thjesht ju djemt duhet tė keni taktik tė jeni tė shkathėt dhe inteligjenta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: si ta bejme nje femer per vete?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si ta bejme nje femer per vete?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Tema Shoqerore (te ndryshme) :: Dashuria-
Kėrce tek: