ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka deshirojn djemt nga vajzat?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Qka deshirojn djemt nga vajzat?   Wed Aug 13, 2008 1:08 am

1. Djemt i dėshirojn vajzat atraktive
2. Djemt i dėshirojn vajzat me karakter
3. Djemt i dėshirojn vajzat e natyrshme
4. Djemt i dėshirojn vajzat tė cilat janė tė dashura/simpatike
5. Djemt i dėshirojn vajzat tė cilat janė tė lumtura
6. Djemt i dėshirojn vajzat besnike
7. Djemt i dėshirojnė vajzat qė dinė me qit pite, me nxon kos dhe maru ajvar
8. Djemt i dėshirojn vajzat tė cilat pėrkujdesen pėr pamjen e saj dhe tė tij
9. Djemt i dėshirojn vajzat inteligente
10. Djemt i dėshirojn vajzat tė cilat janė tė mira nė shtrat
11. Djemt i dėshirojn vajzat tė cilat merakosen pėr problemet e tij por nuk teprojn
12. Djemt i dėshirojn vajzat tė cilat qeshin me shtosat tė cilat ai i tregon
13. Djemt i dėshirojn vajzat tė cilat e thonė tė vėrteten
14. Djemt i dėshirojn vajzat jo tepri tė trasha por as jo as tepri tė holla
15. Djemt i dėshirojn vajzat tė cilat e ēmojn atė
16. Djemt i dėshirojn vajzat tė cilat e respektojn atė
17. Djemt i dėshirojn vajzat tė cilat momentet e heshtjes dinė tė i shijojn si dhe nuk kan nevoj gjithmon tė flasin
18. Djemt i dėshirojn vajzat tė cilat munden tė ia plotsojnė dėshirat atyre
19. Djemt i dėshirojn vajzat tė cilat nuk bojnė zhurmė palidhje dhe nuk i komlikojn gjėrat palidhje
20. Djemt i dėshirojn vajzat tė cilat atij i lojnė kohė edhe pėr hobi dhe shoqėri
21. Djemt i dėshirojn vajzat tė cilat thonė se ēka dojn
22. Djemt i dėshirojn vajzat trimnesha
23. Djemt i dėshirojn vajzat tė cilat e dinė se mashkujt kanė ndjenja
24. Djemt i dėshirojn vajzat tė cilat kanė njė psiqikė stabile
25. Djemt i dėshirojn vajzat tė cilat janė tolerante kundrejt gabimeve
dhe dobėsive tė meshkujve sidhe nuk e dramatizojn punen pėr ēdo imtsinė
26. Djemt i dėshirojn vajzat tė cilat ia vertetojnė atij se ai ėshtė ma i miri dhe ėshtė kompetent pėr punen e bėrė
27. Djemt i dėshirojn vajzat tė cilat nganjėherė janė si shokė
28. Djemt i dėshirojn vajzat tė cilat kan shumė gjėra tė pėrbashkta me tė
29. Djemt i dėshirojn vajzat tė cilat nuk ja prekun kerrin
30. Djemt i dėshirojn vajzat tė cilat nuk kan qef me dal shumė
me Vendim te prer
30. Djemt i dėshirojn vajzat si vajzat Shqiptare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Qka deshirojn djemt nga vajzat?   Sat Oct 04, 2008 11:08 pm

hapu hapu

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
 
Qka deshirojn djemt nga vajzat?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» "Mbahu nėno, mos kij frikė, se ke djemtė nė Amerikė!"
» Djemtė e Grabovcit rrahin policin
» Agim Gashi: Kolosit Dardan Dr. Ibrahim Rugovės

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Tema Shoqerore (te ndryshme) :: Dashuria-
Kėrce tek: