ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sa ndikon niveli arsimor ne nje lidhje dashurie?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Sa ndikon niveli arsimor ne nje lidhje dashurie?   Wed Aug 13, 2008 1:16 am

Sa ndikon niveli arsimor ne nje lidhje dashurie?Mendoni se niveli arsimor i ndryshem i partnereve eshte ndikues ne nje lidhje dashurie apo ai nuk ka asnje ndikim ne te?
Shkruani mendimin tuaj duke argumentuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ndikon niveli arsimor ne nje lidhje dashurie?   Wed Aug 13, 2008 1:19 am

niveli arsimor mendoj s endikon shum por nuk eshte e then pasi mund te ket dhe njerez me te mesme te cilet per arsy te ndryshme kan braktisur shkollen por ama jan te llogjikshem dhe din te cojn perpara nje lidhje me dike qe ka shkoll te lart.Por me 8 vjecare ama eshte veshtire pasi kapaciteti ehste shum i vogel.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ndikon niveli arsimor ne nje lidhje dashurie?   Wed Aug 13, 2008 1:26 am

Une mendoj se arsimi ne nje fare mase ndikon ne nje lidhje dashurie.
Nuk e kam fjalen ne te renit ne dashuri me dike ,ne dashuri mund te
biesh me kedo sepse ndjenja nuk pyet as per shkolle, as per bukuri ,as
per para
e tjeter.
Por te krijosh lidhje qe zgjasin me dike duhen patur disa perbashkesi
permendim dhe te njejtin nivel formimi, ne menyre qe secila pale te
ndjehet pak
a shume ne te njejtat pozita me tjetrin, te kene edhe perse te
diskutojne e te kuptohen. Ndryshe nuk funksionon vetem me pasionin.
Por nderkohe jam dakort edhe me rastet e vecanta kur jo te gjithe
njerezit qe shkojne ne shkolle e kane diplome jane te shkolluar. Ca
thjesht ngrohin
vendin dhe kalojne klasat pa e ditur perse jane aty. Pra jo ne cdo rast
diploma eshte tregues i dijes dhe i formimit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ndikon niveli arsimor ne nje lidhje dashurie?   Sat Oct 04, 2008 11:10 pm

Davidon shkruajti:
Une mendoj se arsimi ne nje fare mase ndikon ne nje lidhje dashurie.
Nuk e kam fjalen ne te renit ne dashuri me dike ,ne dashuri mund te
biesh me kedo sepse ndjenja nuk pyet as per shkolle, as per bukuri ,as
per para
e tjeter.
Por te krijosh lidhje qe zgjasin me dike duhen patur disa perbashkesi
permendim dhe te njejtin nivel formimi, ne menyre qe secila pale te
ndjehet pak
a shume ne te njejtat pozita me tjetrin, te kene edhe perse te
diskutojne e te kuptohen. Ndryshe nuk funksionon vetem me pasionin.
Por nderkohe jam dakort edhe me rastet e vecanta kur jo te gjithe
njerezit qe shkojne ne shkolle e kane diplome jane te shkolluar. Ca
thjesht ngrohin
vendin dhe kalojne klasat pa e ditur perse jane aty. Pra jo ne cdo rast
diploma eshte tregues i dijes dhe i formimit.

krahe krahe krahe krahe i bashkangjitem ktij mendimi ;)

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sa ndikon niveli arsimor ne nje lidhje dashurie?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa ndikon niveli arsimor ne nje lidhje dashurie?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skender Korēa: Trajektore dashurie
» Ora e dashurisė
» VLLASOVA MUSTA:TINGUJ ZEMRE , TIK - TAK - E DASHURIE
» VIKTORIA XHAKO - SONET DASHURIE - Poezi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Tema Shoqerore (te ndryshme) :: Dashuria-
Kėrce tek: