ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Femra dashuron aq sa mundet , ndersa mashkulli aq sa do!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Femra dashuron aq sa mundet , ndersa mashkulli aq sa do!   Wed Aug 13, 2008 1:22 am

Femra dashuron aq sa mundet , ndersa mashkulli aq sa do!Jam shume kureshtar te di mendimet tuaja per kete thenie :
""mendoni se femra dashuron me aq sa mundet ndersa mashkulli me aq sa do "?
A mendoni se kjo eshte e vertet ?
Nese po pse?
Nese jo pse prape?

Pres mendimet e juaja?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Femra dashuron aq sa mundet , ndersa mashkulli aq sa do!   Wed Aug 13, 2008 1:22 am

mendimi ime...
Te gjithe dashurojme aq sa ndjejme,Megjithate te shohesh nje djale te dashuruar,eshte vertete bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Femra dashuron aq sa mundet , ndersa mashkulli aq sa do!   Wed Aug 13, 2008 1:30 am

E vertete eshte se te gjithe dashurojme aq sa ndjejme.Por tek mashkulli
eshte pak me ndryshe.Une si mashkull dashuroj aq sa dua, dmth dashurise
ia vė nje kufi, nga frika se do t'pesoje ne dashuri.
Ndersa femrat qe jane te krijuara me te ngutshme se sa meshkujt, mendoj
qe dashurojne aq sa munden, jane teper serioze dhe te vendosta ne
dashuri qysh ne start.Mendojne me zemer ne ato momente, jo me
koke.Dashuria verehet ne sy te femres, i shkruan ne ballė, verehet
shume lehte.Mashkulli ne shume raste nuk verehet se eshte i dashuruar,
sepse e fsheh ndjenjen e dashurise ne zemer, dhe aktron ndryshe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Femra dashuron aq sa mundet , ndersa mashkulli aq sa do!   Thu Aug 28, 2008 1:07 am

as femra dhe as mashkulli nuk dashuron aq sa do...nuk mund ta kufizosh veten ne dashuri...
dhe sa per mendimin se femrat "nguten"...nuk jam dakort,mendoj se eshte e kunderta,zakonisht jan meshkujt me te ngutshem...
asnjeher nuk mund te fillosh nje lidhje me mendimin per te qen i kufizuar ne ate se sa do dashurosh...nese nisesh me kete mendim...mos e fillo fare me mire ;)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Femra dashuron aq sa mundet , ndersa mashkulli aq sa do!   Wed Oct 01, 2008 10:42 pm

krahe lina
Si qenka kjo dashuro sa te duash... me ēfare e matni dashurine ju meshkujt me g (gram) apo me mm(milimetra) Llapa mendushem mendushem

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Femra dashuron aq sa mundet , ndersa mashkulli aq sa do!   Thu Oct 02, 2008 2:06 am

ne kilegram(Kg) hahahhahaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Femra dashuron aq sa mundet , ndersa mashkulli aq sa do!   Thu Oct 02, 2008 4:34 pm

dhe sa kg me do mua??? Very Happy Very Happy lol!

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Femra dashuron aq sa mundet , ndersa mashkulli aq sa do!   Fri Oct 03, 2008 12:09 am

un ty nukt e njoh edhe nuk mundem ta pesho0j hahhahahahhahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Femra dashuron aq sa mundet , ndersa mashkulli aq sa do!   Fri Oct 03, 2008 12:34 am

Xhulia_Di shkruajti:
dhe sa kg me do mua??? Very Happy Very Happy lol!
Nuk matet haha hapu hapu hapu hapu hapu hapu hapu hapu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Femra dashuron aq sa mundet , ndersa mashkulli aq sa do!   Sat Oct 04, 2008 9:50 am

Opss hapu hapu haha haha haha

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Femra dashuron aq sa mundet , ndersa mashkulli aq sa do!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Femra dashuron aq sa mundet , ndersa mashkulli aq sa do!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kush Tradhėton mė shumė Femra apo Mashkulli ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Tema Shoqerore (te ndryshme) :: Dashuria-
Kėrce tek: