ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 kush vret me shume tradhetia apo plumbi?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: kush vret me shume tradhetia apo plumbi?   Wed Aug 13, 2008 1:39 am

.Nga dhimbja e djeshme, jo nuk hidherohem
Dhe nuk kam nostalgji per cfare kaloi ne jeten time
Gezimit qe shkoi nuk i gezohem
Se iken ne harrese
Te kthehet nuk e pres
Mos u genje nga e djeshmja qe shkoi
Ajo nuk vjen, dhe po erdhi largoje
Te sotmen jeto
Te ardhmen kerko..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
kush vret me shume tradhetia apo plumbi?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Masakėr nė Durrės, i kėrkuari Dritan Dajti vret 4 policė e 1 civil, arrestohet i plagosur
» Kusari- Lila: Ja kush deshi tė mėvrasė, pazari pėr ekzekutimin tim u krye nė Gjakovė
» Kryqi i Kuq Shqiptar: Kush dhuron gjak shpėton njė jetė
» IDRIZ ZEQIRAJ:12 QERSHORI 1999 DATON ĒLIRIMIN E KOSOVĖS-KUSH PO PĖRPIQET TA FALSIFIKOJĖ HISTORINĖ
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Tema Shoqerore (te ndryshme) :: Dashuria-
Kėrce tek: