ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ka ndonje pasardhes te drejperdrejte te Skenderbeut me gjall ???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Ka ndonje pasardhes te drejperdrejte te Skenderbeut me gjall ???   Wed Aug 13, 2008 2:12 am

Skenderbeu eshte nje figure qe i jep krenari te gjethe shqipetareve po
do te doja te dije nese ka mbetur ndonje pasardhes i tij?


Edituar pėr herė tė fundit nga Davidon nė Thu Aug 14, 2008 3:18 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ka ndonje pasardhes te drejperdrejte te Skenderbeut me gjall ???   Wed Aug 13, 2008 3:04 am

me duket se xhuljo o pasardhes i tije se i ngja pak se dhe xhuljo si ai i nderone dashnoret haha haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ka ndonje pasardhes te drejperdrejte te Skenderbeut me gjall ???   Wed Oct 08, 2008 11:24 pm

Duhet te kete...

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ka ndonje pasardhes te drejperdrejte te Skenderbeut me gjall ???   Wed Oct 08, 2008 11:54 pm

LaNi shkruajti:
me duket se xhuljo o pasardhes i tije se i ngja pak se dhe xhuljo si ai i nderone dashnoret haha haha
Une jo mer 3 ne dite nderroj maximumi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ka ndonje pasardhes te drejperdrejte te Skenderbeut me gjall ???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ka ndonje pasardhes te drejperdrejte te Skenderbeut me gjall ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sipas serbėve, Flamuri ynė para Skenderbeut, paska pasur mbi shqiponjė njė kryq
» Faik Konica: Nuk jam unė - Nga Aurel Plasari
» Portreti i Skėnderbeut nė shkėmb?
» Eduard M. Dilo: Te rroje dhe te mbreteroje emri i madh i Skenderbeut
» "Tė vrarėt" sipas KiE-sė, jetojnė tė gjallė nė Pejė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Tema Shoqerore (te ndryshme) :: Arti dhe Kultura-
Kėrce tek: