ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bota e Quditshme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Bota e Quditshme   Wed Aug 13, 2008 2:55 am

Nje studente angleze i ka kerkuar nje pice te dashurit te saj dhe ai ia
ka sjelle edhe me helikopter. I dashuri i saj, njė toger i forcave
britanike, ishte duke bėrė njė fluturim stėrvitor kur nė mes tė
fluturimit vendosi ta kthente helikopterin dhe ti ēonte tė dashurės njė
picė. Xjesti i dashurisė nuk u aprovua nga eprorėt e tij, por e dashura
mbeti shume e keaqur. Kjo mund tė konsiderohet si njė nga picat mė tė
shtrenjta nė botė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Bota e Quditshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete-
Kėrce tek: