ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ngel shtatezane ne moshen 67 vjeqare nje serbe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Ngel shtatezane ne moshen 67 vjeqare nje serbe   Wed Aug 13, 2008 3:01 am

Nje 67 vjecare mund te konsiderohet pas dy muajsh, pa frike si nena me
e vjeter ne bote. Behet fjale per Zlatka Jovic, nje shtetase serbe e
cila ka mbushur faqet e para te gazetave, pasi ka ngelur shtatzane ne
nje moshe kur askujt nuk i shkonte nder mend. Duhet vecuar fakti se ajo
ka ngelur shtatzane ne menyre natyrale, pra pa ndikimin e shkences dhe
pritet qe pas dy muajsh ajo e behet nene. Mjeket theksojne se Zlatka
Jovic, eshte ne muajin e shtate te shtatzanise dhe ajo nuk paraqet
asnje rrezik per nderprerjen e barres. Jovic eshte martuar e nje burre
14 vjet me te ri se ajo, nje martese e cila eshte nderprere 10 vite
vite me pare per shkak te problemeve ne cift, por ata kane mundur ti
kthehen normalitetit duke u bashkuar serish, por kete here me nje
suprize, pra presin nje femije. Vlen te theksohet fakti se ata deri
tani nuk kane patur femije dhe mesa duket menopoauza, nuk ka qene
ndonje arsye e madhe, qe ti kufizonte 67 vjecares, deshiren per tu bere
nene.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Ngel shtatezane ne moshen 67 vjeqare nje serbe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hilmi Saraēi: Masakra serbe nė Studime tė Poshtme (Martiraj) 1998-1999
» Sylejman Aliu:Pėrse Dik Marti nuk pėrmend krimet serbe mbi shqiptarėt?
» Xhesika Vula:PĖRBALLĖ USHTRISĖ PUSHTUESE SERBE, NĖ NĖNTOR 1912
» Dyndja serbe me harta e dokumente!
» Gjermani: Varroset vajza turke qė u vra nga banda serbe

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete-
Kėrce tek: