ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SMS Qesharake!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: SMS Qesharake!!!   Thu Aug 14, 2008 4:01 pm

shkruj sms cesharak

po e filloj un i pari

Ti ke ber 2 Gabime ne ket jet1, Ke lindur2, Nuk ben azhgje kunder kti gabimi

Pse jan 99% e Meshkujve

shkaktar kur ndodhin ndeshje

>Sepse ua len celsin Grave< HIHIHIKafsha me budall ne bot dueshte te jet Majmuni

Po ja ce linden Meshkujt dhe u prish rendiGjdo njeri ka te drit te jet i shemtuar

me fal po ti je tu e tepru

Sa her te shoh ty

me kujtohet se duet ti fugi llomet

Me fal a bon te me lishojsh ni foto

se jam tu bo albumin e katastofave ne ket bot

Ej ik ik, ruju ruju ce erdhen ata ce i marin llomet

A te ka thon sot dikush ce dukesh shum shum mir

Paske shptu nuk te ka rre kerkush

Kur ishe i vogel Nona jot te lidhte ni zinxhir ke cafa

ce te pakten te lue Qeni me ti

Ata te kopshtiT zollogjik me sa bon Tel.

than se u vejn kec gjith ajo ce ndodhi dje me Banane

Dhe u luten ce ti te kthehesh prap

Inteligjenca osht tu te ardh mbrapa

po tej shum i shpet ene sun te mbrroje

Zoti me ka bo ce dote ce te ket dicka te bukur ne ket bot

A toj te ka bo ce dote te ket dicka per te cesh ne ket bot

E pojt voci nonen

`Non ce imi kac te efsht`

Nona: Mos ke gajle ce ka ma kec ce ne ja si ki njeri ce e lexon ket SMS P.sh.Ce i ka bo zoti Meshkujt ne ket bot??

Ce Grat te ken me coj te tallen. HIHICish gerkon ni Blondin perfund Mases te PC

Rrjetin e zdruarDalin ni Blondine dhe ni Brunete ne park

Brunetja: I shojfe ni zog i vramun

Blondinja e ngen koen hava ene pjt ku ku

Takoen 2Bjondina

Njona ja bon simjet osht viti ri me ni te Premte

Bjondina cjeter ja pret ishalla nuk osht me 13

(13, E Premte osht dit pa fat (Per ata ce nuk e din))

Si mundesh ta bojsh ni Bjondin te hipe mbi Cati

Thuj ce piet shkojn mbi shpi(d.m.th i pagun i zotiNi bjondin ka fkat 5 Shoce me shokun per dark

ene shkon ne pizeri te mare ni pizz te madhe

kamarieri e pejt ta presi 6 apo 12 copa ajo i thot

Mamir 6 ce se di sa njerz do boen kur do vejn ata 5 megjith shokun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: SMS Qesharake!!!   Mon Aug 18, 2008 2:27 am

Je aq i/e bukur saqe kur kalon para kumpjuterit tim aktivizohet AntiVirusi... Razz

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: SMS Qesharake!!!   Wed Aug 20, 2008 1:27 am

kur te shoh ty...... me kujtohet ngrohja globale ....hehehe Razz (kot fare kjo hahaha)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: SMS Qesharake!!!   Wed Sep 10, 2008 12:54 am

e di qe te dhemb kjo qe po te them
por e kam obligim te tregoj.
ndoshta me merr inat dhe nuk do me duash me,
por nuk esht faji im.
behu e fort dhe perballo te verteten qe lendon.
po kjo esht jeta...me keqardhje po ta them se
BABADIMRI NUK EGZISTON!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: SMS Qesharake!!!   Wed Sep 10, 2008 12:56 am

OOOOOOO SA KEQ :( :( :( :( :( :(
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: SMS Qesharake!!!   Thu Sep 18, 2008 11:49 pm

nese sonte ndihesh vetem dhe ke frike te shohesh endra..
shuaj driten,mbylle deren..
se te hyjne mushkonjat brenda... Llapa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: SMS Qesharake!!!   Fri Sep 19, 2008 12:02 am

yyyyyyyyy ca sms qesharke kjo te vish ti brenda mir a sa muskonja jo ste pickon hihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: SMS Qesharake!!!   Sat Oct 18, 2008 1:25 am

ti desh te hyje brenda meje
e te ma rrembesh zemren avash avash
por...kot ma rrembeve zorren e trashe Llapa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SMS Qesharake!!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SMS Qesharake!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Poezi dhe parodi humorisrike

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Tema te lira-
Kėrce tek: