ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Me Cfare Shprehje Pergjigjeni Ne Telefon?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Me Cfare Shprehje Pergjigjeni Ne Telefon?   Thu Aug 14, 2008 4:12 pm

Dua ta di se si shpreheni kur dikush ju telefonon??

Psh une them Allo..urdhnoo... ndonjher nese e shoh se numri esht i
ndonje te njohuri thom "fol " cke"<---- kur jam nervoze etj etj nvaret.. po mas shumti e perdor Allooo kush esht n'telefonn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me Cfare Shprehje Pergjigjeni Ne Telefon?   Sat Aug 23, 2008 12:15 am

he ca do?! Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me Cfare Shprehje Pergjigjeni Ne Telefon?   Mon Aug 25, 2008 9:07 pm

me he moj?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me Cfare Shprehje Pergjigjeni Ne Telefon?   Thu Aug 28, 2008 12:41 am

Opss ne disa raste...zakonisht them alo...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me Cfare Shprehje Pergjigjeni Ne Telefon?   Fri Sep 19, 2008 10:26 pm

Kur flas me vajza .He moj ka tu tek.hahahaha hapu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me Cfare Shprehje Pergjigjeni Ne Telefon?   Sun Oct 05, 2008 10:46 pm

Tani varet kush me merr:
NQS jane shoqet Arrow PRONTO ose SI (varet si tme vije)
NQS jane prinderit Arrow POOO
NQS eshte kusherira Arrow HO MI SHTREMSH
NQS se njof nr Arrow PRONTO
NQS jam ne Shqiperi Arrow ALO ose PO
kur me bie zilja e deres Arrow gjithmone SI se eshte ai i postes dhe ne fund PREGO
NQS jane te afermit Arrow oj\o ... SI JE MIRE ose C'KEMI
kur jam me nerva se hap hiē Very Happy Rolling Eyes
ose kur me ben 1 "shoqe" (qe se kam qef) sms dhe pastaj nja 10000 zile mbrapa obobobo mvjen me e thy krejt nerva 2 fetyra
Kaq deri tani kur te them noj tjeter shkruj prap Very Happy

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Me Cfare Shprehje Pergjigjeni Ne Telefon?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Me Cfare Shprehje Pergjigjeni Ne Telefon?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Telegram ngushllimi familjes Llakaj nė Tiranė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Tema te lira-
Kėrce tek: