ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gjeja qe me shume ju bezdis gjate veres?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Gjeja qe me shume ju bezdis gjate veres?   Thu Aug 14, 2008 4:56 pm

Cilat jane ato gjerat qe me shume u nervozojne apo sun i duroni dot gjate stines se veres .......
_________________
Kur ėshtė fjala pėr femra,gjėja me e rrezikshme ėshtė se s`mund te jetohet me to,por as pa at
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Gjeja qe me shume ju bezdis gjate veres?   Thu Aug 14, 2008 8:26 pm

Rrobat e dimrit dhe femrat gjysme lakuriq...hihi... lol!

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Gjeja qe me shume ju bezdis gjate veres?   Fri Aug 15, 2008 2:24 am

Very Happy pse si i do ti mo me pallto lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Gjeja qe me shume ju bezdis gjate veres?   Fri Aug 15, 2008 2:37 am

hihi jo jo po ashtu me bezdisin Razz ...fillojne dhe me levizin............syte...hihihi

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Gjeja qe me shume ju bezdis gjate veres?   Fri Aug 15, 2008 2:41 am

hahahahahahhaahha thashe se mos te leviznin veshet hahahaha ..... ej se harova ket vere mu me kane bezdise jashte mase mushkonjat 😢
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Gjeja qe me shume ju bezdis gjate veres?   Fri Aug 15, 2008 2:42 am

hahahahahah sa mire ta kan ber hahahhahahha shih mos te ket bezdisur edhe topi kur te ka ren kokes Very Happy:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Gjeja qe me shume ju bezdis gjate veres?   Fri Aug 15, 2008 3:00 am

Very Happy ska gjo se me topin jam mesu une mo .... po ty ca te bezdiste mo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Gjeja qe me shume ju bezdis gjate veres?   Fri Aug 15, 2008 3:01 am

mu mo me bezdisin ato qi pin cigare.
edhe me bezdis tymi i cigares shum :(
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Gjeja qe me shume ju bezdis gjate veres?   Fri Aug 15, 2008 3:05 am

hihihihihih shi si bo si cun i mire gjasme se pi cigaren Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Gjeja qe me shume ju bezdis gjate veres?   Fri Aug 15, 2008 3:05 am

he ore se pi cigare se kam qef:@e kam shum inat Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Gjeja qe me shume ju bezdis gjate veres?   Fri Aug 15, 2008 3:11 am

Very Happy u me fal harrova nuk te pashe me cigare ne fakt ajo qe po pije ishte puro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Gjeja qe me shume ju bezdis gjate veres?   Mon Aug 18, 2008 2:22 am

as une se pi cigaren as alkolin..................... Opss me ra cigarja ne whisky... haha

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gjeja qe me shume ju bezdis gjate veres?   Sun Oct 05, 2008 11:00 pm

haha haha haha Dion

Mua me ka besdisur njeri kur isha ne DR sa te trashe jan robt sot ore kur njera te thot JO, jo dhe pike mos e zgjat me... efi bat efi bat efi bat

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Gjeja qe me shume ju bezdis gjate veres?   Sun Nov 30, 2008 5:35 pm

PO PRA SA TE PA MESHIRSHME JENI DHE JU NE LODHEMI JU NDJEKIM TER DITEN DHE NE FUND MARIM NJE JO tap topit TE PAKTEN SHOQEROJENI ME NOI PUTHJE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Gjeja qe me shume ju bezdis gjate veres?   Sun Nov 30, 2008 8:44 pm

LaNi shkruajti:
PO PRA SA TE PA MESHIRSHME JENI DHE JU NE LODHEMI JU NDJEKIM TER DITEN DHE NE FUND MARIM NJE JO tap topit TE PAKTEN SHOQEROJENI ME NOI PUTHJE
hahahahhahahahahhahah pajtohem edhe un me kete mendim ahahahhahahhahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Gjeja qe me shume ju bezdis gjate veres?   Mon Dec 01, 2008 5:34 pm

haha haha haha haha Mire nganjehere bejme perjashtime... Very Happy puthje2 sad sad haha haha haha haha

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Gjeja qe me shume ju bezdis gjate veres?   Mon Dec 01, 2008 6:57 pm

Xhulia_Di shkruajti:
haha haha haha haha Mire nganjehere bejme perjashtime... Very Happy puthje2 sad sad haha haha haha hahaas njeher sbeni perjashtime vet thy cafen na thoni ahhahahahah qaj qaj qaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gjeja qe me shume ju bezdis gjate veres?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gjeja qe me shume ju bezdis gjate veres?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» DITA E VERES NE TORONTO

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Tema te lira-
Kėrce tek: