ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shprehja juaj qe e perdorni me se shumti ne shoqeri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Shprehja juaj qe e perdorni me se shumti ne shoqeri   Thu Aug 14, 2008 4:59 pm

cilen shprehje e perdorni me se shumti ne shoqeri...

un spo di perdor shum shprehje Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Shprehja juaj qe e perdorni me se shumti ne shoqeri   Fri Aug 15, 2008 2:29 am

Very Happy eh eshte nje shprehje e vjeter Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Shprehja juaj qe e perdorni me se shumti ne shoqeri   Fri Aug 15, 2008 2:30 am

o tup me e thone Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Shprehja juaj qe e perdorni me se shumti ne shoqeri   Fri Aug 15, 2008 2:30 am

hehehe lano mire mire mos e thuj :(
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Shprehja juaj qe e perdorni me se shumti ne shoqeri   Fri Aug 15, 2008 2:38 am

Very Happy ej se ta tregoje une ne pv vetem mos me qaje amon se ska kush te pushone pastaje lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Shprehja juaj qe e perdorni me se shumti ne shoqeri   Sat Aug 23, 2008 12:21 am

perdor shum....
"PLAS TE PLASISH" 2 fetyra
"DHERIIIII" Llapa
"BITCH" Razz
"EC BRE" 2 fetyra
"E VAAAA" Opss
dhe shum te tjera....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Shprehja juaj qe e perdorni me se shumti ne shoqeri   Wed Oct 01, 2008 4:53 pm

BOHHHHH

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Shprehja juaj qe e perdorni me se shumti ne shoqeri   Wed Oct 01, 2008 5:15 pm

Kur ma
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Shprehja juaj qe e perdorni me se shumti ne shoqeri   Sun Oct 05, 2008 11:02 pm

A SIIIIIIIIIIIIIII?

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Shprehja juaj qe e perdorni me se shumti ne shoqeri   Sun Nov 30, 2008 5:34 pm

kemi nje shprehje sa shofim nje goce rruges i folim me zo te larte : O ZONJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Shprehja juaj qe e perdorni me se shumti ne shoqeri   Sun Nov 30, 2008 8:46 pm

un ekma nje shprehje qe gocat i prek ne zemer hahahahahah


ajo eshten keshtu eheeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Shprehja juaj qe e perdorni me se shumti ne shoqeri   Mon Dec 01, 2008 5:37 pm

Grazie briosh haha sepse ishte nje gazetar ne TV dhe ja beri grazie molto, po ne italisht nuk thuhet kshu thueht ose moto grazie ose grazie mille dhe kur e degjuam une e motra ja plasem se qeshmes dhe pataj po thonim grazie briosh (briosh=molto) te pakten... haha

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Shprehja juaj qe e perdorni me se shumti ne shoqeri   Wed Dec 10, 2008 10:06 pm

tani kemi fillu me ket: alo alo ambulanca
une psh kur jam me nje shok ose shoqe ene na nderpret dikush e kam fiksim nderoje muhabetin ja boje: ene kjo arrihet me pune me perpjekje irenaaaaaaaaaaaaaaaa haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Shprehja juaj qe e perdorni me se shumti ne shoqeri   Thu Dec 11, 2008 11:44 pm

Hajt moooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Shprehja juaj qe e perdorni me se shumti ne shoqeri   Fri Dec 12, 2008 6:33 pm

hihihi shprehja ime e preferuar:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shprehja juaj qe e perdorni me se shumti ne shoqeri   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shprehja juaj qe e perdorni me se shumti ne shoqeri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Urime pėr Ditėlindje!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Tema te lira-
Kėrce tek: