ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gruaja meksikane lufton luanin me thikė hehe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Gruaja meksikane lufton luanin me thikė hehe   Fri Aug 15, 2008 2:33 am
Gruaja meksikane lufton luanin me thikė
Njė
grua meksikane thotė se e ka luftuar njė luan prej rreth 230
kilogramėsh me njė thikė nė dorė afėr qytetit turistik Acapulco dhe e
ka frikėsuar atė tutje.
Celsa Aleman ka thėnė se ajo dhe mbesa e saj
shtatėvjeēare ishin duke u udhėtuar me gomarė kur njė luan tentoj t’i
hajė kėmbėt e kafshės.

Gruaja 35-vjeēare ka thėnė se e ka gjetur guximin tė luftojė luanin sepse kishte frikė se do ta sulmonte mbesėn e saj.

Ajo
ka thėnė se e ka goditur kafshėn me njė thikė derisa nuk e ka ndjekur
bishėn dhe mbesa e saj me gjithė tė shpėtuan pa lėndime.

Pushteti
lokal ka thėnė nė njė deklaratė se luani kishte ikur nga njė kopsht
zoologjik privat tė pronėsuar nga njė ish-kongresist lokal. Ėshtė thėnė
se bisha ka mbytur dy qenė dhe ka ngrėnė njė derr para se ėshtė
injektuar dhe kthyer nė kopshtin zoologjik.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Gruaja meksikane lufton luanin me thikė hehe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kėnd prej politikanėve e sundon gruaja, kush e ka amvise e kush Miss? (Foto)
» Shtime, therr me thikė vllaun, nė Ferizaj rreh nėnėn e vet
» Gruaja e Tuk Jakovės: Fjalia pėr tė cilėn Enver Hoxha urdhėroi zhdukjen e tim shoqi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete-
Kėrce tek: