ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mos pini dhe mos flini jashtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 24
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Mos pini dhe mos flini jashtė   Fri Aug 15, 2008 2:45 am
Mos pini dhe mos flini jashtė
Mos
flini jashtė tė kurseni para gjatė Lojrave Olimpike. Ėshtė e ndaluar
sepse "pengon mirėmbajtjen e higjienės sė qyteteve dhe prish imazhin e
tyre".
Mos lejoni qė moti i nxehtė veror t'u zė duke pritur nė radhė, mos u dehni ose mos gjuani fishkezjarre.

Ndalohet
pjesėmarrja e personave me ērregullime mendore ose me sėmundje
seksualisht tė transmetueshme. Duhani ėshtė i ndaluar nė vendngjarjet e
Lojėrave Olimpike.

Tė huajt duhet t'i respektojnė ligjet
kineze gjatė qėndrimit nė Kinė dhe nuk duhet ta rrezikojnė sigurinė
kombėtare kineze ose ta prishin rendin shoqėror...

Kėto janė disa nga rregullat tė cilat i kanė vendosur organizatorėt nė faqen zyrtare tė Lojėrave Olimpike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Mos pini dhe mos flini jashtė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shqiptarėt nė vendin e tyre dhe jashtė
» Ēerkin Bytyēi:Rajoni i Vėrrinit - atraktiv edhe pėr vizitorėt e jashtėm
» Liberalizimi i vizave, jashtė prioritetit qeveritar
» LDD nė Suedi, propozon mbajtjen e Kuvendit tė Jashtėzakonshėm
» Besa Gaxherri, jashtė listave tė veteranėve: Nuk e di pse kjo ka ndodhur!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete-
Kėrce tek: