ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 GJUMASHET VDESIN ME SHPEJT!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: GJUMASHET VDESIN ME SHPEJT!!   Fri Aug 15, 2008 2:59 am

GJUMASHET VDESIN ME SHPEJT

Studiuesit amerikanė kanė
mbėrritur nė pėrfundimin se ata qė flenė shumė orė natėn rrezikohen tė
vdesin mė shpejtė se ata tė cilėve u mjaftojnė shtatė orė gjumė.
Studiuesit kanė hetuar mbi njė milion njerėz tė moshave 30 deri 102
vjeē. Gjatė atyre gjashtė viteve qė zgjati studimi vdekshmėria ishte mė
e ulėt midis atyre qė flinin shtatė orė pėrnatė, duke pasur parasysh
edhe moshėn, nėse personi pinte duhan dhe problemet e mėparshme
shėndetėsore. Atyre qė flinin tė paktėn njė orė mė tepėr ose mė pak u
rritej ndjeshėm rrezikshmėria pėr tė vdekur. Rrezikshmėria pėr tė
vdekur rritej me 15 % tek ata qė flinin 8,5 orė ose mė pak se 4,5 orė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: GJUMASHET VDESIN ME SHPEJT!!   Mon Aug 25, 2008 12:37 am

😢 😢 :( :( :pale: :pale: po pse eshte aq i mir gjumi...
ok qe sot ...sdo flej shum...
Opss po me vjen gjum :sleep: ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: GJUMASHET VDESIN ME SHPEJT!!   Mon Aug 25, 2008 3:53 am

hehe shko fli gjum Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: GJUMASHET VDESIN ME SHPEJT!!   Sun Sep 07, 2008 2:46 am

shko dhe ti hehehe apo ste flihet ee eeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: GJUMASHET VDESIN ME SHPEJT!!   Sun Sep 07, 2008 11:35 pm

mua me fliet po te flem te dy:D:Very Happy:D:D:$
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: GJUMASHET VDESIN ME SHPEJT!!   Sun Sep 07, 2008 11:37 pm

ok pra un ne oher ti ne strug..kur te te ze gjumi ma dergo nje sms Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: GJUMASHET VDESIN ME SHPEJT!!   Sun Sep 07, 2008 11:39 pm

heheh me zu gjumi aj shko fli edhe ti:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: GJUMASHET VDESIN ME SHPEJT!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
GJUMASHET VDESIN ME SHPEJT!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pirro Ēako: Ju rrėfej 25 vitet me Invėn, nuk ia fal lidhjen e shpejtė me njė burrė tjetėr

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete-
Kėrce tek: