ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cila eshte pija juaje preferuar?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Cila eshte pija juaje preferuar?   Fri Aug 15, 2008 3:04 am

hehehe per mua eshten pia me e preferua coca-cola and red bull te ben me krah :rendeer:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte pija juaje preferuar?   Fri Aug 15, 2008 3:08 am

per mua ka qene birra por kam heq dore nga pijet alkolike .........tani eshte coca cola Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte pija juaje preferuar?   Fri Aug 15, 2008 3:10 am

yhuuuuuuuuu sa mireeee ashtu duhet lano se te bejn dem ato pije Very Happy:D edhe sun behsh fudbollist i mire:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte pija juaje preferuar?   Fri Aug 15, 2008 3:12 am

Very Happy coca-cola te bo me dem se pijet alkolike mo per futbollin po une se leje dot 😢
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte pija juaje preferuar?   Fri Aug 15, 2008 3:13 am

ohohohoh sa mire hic mos hic dore Very Happy:D po ma mir pij red bull qe te kesh energji Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte pija juaje preferuar?   Fri Aug 15, 2008 3:19 am

Very Happy red bullin se pije une se bohem me krah dhe kam shume frike nga lartesite Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte pija juaje preferuar?   Fri Aug 15, 2008 3:20 am

hehhehe ore kur ta maresh topin edhe fluturon pastaj si mrrin afer golit shenon me njeher Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte pija juaje preferuar?   Sat Aug 16, 2008 1:49 am

LaNi shkruajti:
per mua ka qene birra por kam heq dore nga pijet alkolike .........tani eshte coca cola Basketball
lano pse me te kane zene ato te rrugores tap??? hihihi 2 fetyra

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte pija juaje preferuar?   Mon Sep 08, 2008 11:36 am

po po ca rrugore mo me keq akoma me kan zene te shtepise tap 😢 ka kercite drruri ...
uroje mos ta provoje njeri :affraid:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte pija juaje preferuar?   Mon Sep 08, 2008 3:32 pm

ehhehehheh pse ore lano te paskan rrahur shum a hehe un nuk me zen asniher se nuk pi Very Happy:D:D:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte pija juaje preferuar?   Sun Oct 05, 2008 11:05 pm

i paskemi gjithe te alkolizuar kto te forumit duheshka me ndru shkollen une te hy per psikologe Very Happy Very Happy

pija qe me pelq me shume eshte ēaji/// i ftohte ne vere dhe i nxehte ne dimer (nganjehere dhe i ftohte) pastaj para gjumit (se me mban lekuren e paster) dhe ne mengjes ēdo dite nga 1 gote qumesht do s'do me detyrim... :roll:

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte pija juaje preferuar?   Sun Nov 30, 2008 5:32 pm

hahahahaha une i kam lene te gjitha pijet tani pi vetem suko
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte pija juaje preferuar?   Mon Dec 01, 2008 10:10 pm

krahe shoke

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Albo
Anetare i Ri
Anetare i Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 16
Age : 28
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte pija juaje preferuar?   Mon Dec 01, 2008 10:17 pm

Ujė eshte pija ime e prefaruar !

Uji i bashkon te gjitha elementet si dhe nese nu gabohem trupi i njeriut kerkon te kete 75 % ujė.

Pini uje sa me shume ka nevoje trupi per uje !

nderime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte pija juaje preferuar?   Mon Dec 01, 2008 10:18 pm

Te pakten nje liter ne dite uje nevojitet... Very Happy

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Albo
Anetare i Ri
Anetare i Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 16
Age : 28
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte pija juaje preferuar?   Mon Dec 01, 2008 10:27 pm

Xhulia_Di shkruajti:
Te pakten nje liter ne dite uje nevojitet... Very Happy

Mundohu te jete i n'grohet se shume ftohet bene Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte pija juaje preferuar?   Thu Dec 04, 2008 6:07 pm

dushi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cila eshte pija juaje preferuar?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cila eshte pija juaje preferuar?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ē' ĖSHTĖ NJERIU? CILA ĖSHTĖ ORIGJINA? ĒFARĖ LLOJ SHORTI KA AI?
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Tema te lira-
Kėrce tek: