ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ku Do I Kaloni Pushimet Sivjet...??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Ku Do I Kaloni Pushimet Sivjet...??   Fri Aug 15, 2008 3:10 am

Stina e Pushimeve tashme ka hyre,Tregoni ketu se ku do i kaloni ose po i kaloni pushimet....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ku Do I Kaloni Pushimet Sivjet...??   Fri Aug 15, 2008 3:17 am

une do i kaloje ke fusha e kombinatit tu bo stervitje aty nmes te vapes ohoho sa qejf he 😢 😢
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ku Do I Kaloni Pushimet Sivjet...??   Fri Aug 15, 2008 3:21 am

hehehhe un di kaloj duke ndetur ne plazh ohohohoh sa qef njher nxet e njher ftot po ujtin e urrej Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ku Do I Kaloni Pushimet Sivjet...??   Fri Aug 15, 2008 2:30 pm

Very Happy i nderojme vendet???????..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ku Do I Kaloni Pushimet Sivjet...??   Sat Aug 16, 2008 1:38 am

hehhehe jojo smdundet skam qef te rri ashtu un si ti Very Happy:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ku Do I Kaloni Pushimet Sivjet...??   Sun Oct 05, 2008 10:40 pm

Une i kalova shume shume mire sivjet... me mungojne shume personat dhe vendet ne te cilat isha... dhe uji qe i kam be spektakel duke u hedh me koke... :( :( :( :( :( :( :(

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ku Do I Kaloni Pushimet Sivjet...??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ku Do I Kaloni Pushimet Sivjet...??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Deti, liqeni, pushimet...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Tema te lira-
Kėrce tek: