ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Topēinjtė do ta fitojnė Ligėn!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Topēinjtė do ta fitojnė Ligėn!   Fri Aug 15, 2008 3:19 am
Walcott: Topēinjtė do ta fitojnė Ligėn
Sulmuesi
i Arsenalit, Theo Walcott, mendon se nėse ai dhe skuadra e tij
vazhdojnė tė tregojnė formė tė mirė nė sezonin qė vjen, ata do ta
fitojnė Ligėn Premier.
“Nėse tė gjithė besojnė nė vetvete dhe nė
fuqinė e skuadrės, ju siguroj se mund tė fitojmė gjithēka. Krejt ēka
duhet tė bėjmė ėshtė tė mendojmė pėr fitore”.

“Ne nuk kemi njė
skuadėr me emra tė mėdhenj, mirėpo tė gjithė luajnė sė bashku, e dimė
mėnyrėn tonė tė lojės dhe ėshtė mė lehtė kur gjatė transferimeve nuk
vijnė shumė lojtarė tė rinj”.

“Qėllimi kryesor ėshtė qė ta
fillojmė ndeshjen e parė tė sezonit dhe qė nga ajo lojė tė fillojmė tė
ngrihemi si individualisht dhe si ekip. Unė gjithmonė kam dhėnė 100%
nga vetja dhe nuk ka rėndėsi nėse shėnoj ose jo. Ėshtė me rėndėsi qė tė
jem i kėnaqur me veten kur nė njė ndeshje e jap maksimumin”, ka thėnė i
riu anglez.

Arsenal do ta zhvillojė takimin e parė nė “Emirates” kundėr West Bromėich Albion me 16 gusht nė orėn 12:45.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Topēinjtė do ta fitojnė Ligėn!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: