ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kaka i padobishėm!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Kaka i padobishėm!   Fri Aug 15, 2008 3:20 am

Operimi Kaka i padobishėm
Shefi
i stafit mjekėsor te Milani, Jean Pierre Meersseman, i ka shokuar
kuqezinjtė duke thėnė se operimi i fundit i Kaka ka qenė vetėm humbje
kohe dhe i padobishėm.
Mjeku milanez e ka akuzuar kirurgun, profesor
Runco, duke thėnė se ai ka gabuar dhe se lėndimi i meniskut tė Kaka nuk
ka tė bėjė me inflamacionin e tetivės sė tij. Si rezultat, ky operacion
nuk ofron asnjė zgjidhje tė problemit pėr brazilianin.

“Kjo
ndėrhyrje kirurgjike tė cilėn e ka kėrkuar lojtari ka qenė vetėm humbje
kohe, sepse ai tani duhet tė rehabilitohet pa pasur mundėsinė tė
pėrdorė terapinė e duhur. Lėndimi i meniskut i cili ėshtė rregulluar
gjatė ndėrhyrjes kirurgjike nuk ka pasur asgjė tė bėjė me inflamacionin
e tetivės. Operimi ka qenė i padobishėm dhe dėmtues”, kanė qenė fjalėt
e Meersseman
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Kaka i padobishėm!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: