ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gomez : Villa dhe Silva do tė qėndrojnė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Gomez : Villa dhe Silva do tė qėndrojnė   Fri Aug 15, 2008 3:23 am
Gomez : Villa dhe Silva do tė qėndrojnė
Zėvendėspresidenti
i Valencias, Fernando Gomez, ka deklaruar se dyshja, David Villa dhe
David Silva, nuk do tė largohen nga Mestalla.
Pas bisedimeve tė
ndara me dy agjentėt e lojtarėve, Fernando Gomez ka pranuar se Valencia
duhet tė rinovojė kontratat e dy futbollistėve, mirėpo duke qenė i
bindur se kjo do tė arrihet.

“Kam biseduar me agjentin e
Villas dhe atė tė Silvas, pasi ėshtė e njėjta situatė. Dėshirojmė qė
lojtarėt tė qėndrojnė kėtu, prandaj bisedimet do tė vazhdojnė”, ka
deklaruar Gomez.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Gomez : Villa dhe Silva do tė qėndrojnė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: