ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Aforizma per te qeshur :)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Aforizma per te qeshur :)   Fri Aug 15, 2008 3:34 am

Disa aq shume shesin mend, sa qe nje dite do mbesin pa to!!!

Te pamerituarit po lavderohen ndersa te merituarit po duartrokasin...

Cdo te benin gazetaret prej vicave, derisa mizen e bejne buall...

Duke permendur shume peremrin UNE, i shkreti harroi si e kishte emrin!!!

Ne hall me koken... Po u mbush e rendon trupin, po mbet boshe e merr era..

Duaje armikun tend - kjo do ti cmende fare

Nese nuk mundesh te gjesh zgjidhjen, gjej nje problem tjeter.

Nese ke fat, shko perpara… Nese ke para, merr nje makine.

Nese gabimet te mesojne, atehere kam nje dituri te jashtezakonshme.

Nese perdorni sapun, me pas lajini mire duart tuaja.

Mos u perpiq te mesosh nje derr te kendoje. Humb kohen tende, dhe shqeteson derrin.

Mos gerhit ne mbledhje. Mendo pak edhe per tjetrin perbri qe perpiqet te fleje.

Mos i prisni te gjitha nga policia. Vrituni dhe vete.

Kur isha I vogel me thoshte mamaja: - Haje te gjithe ushqimin qe te rritesh e te shkosh ne shkolle. Dhe une idiotja e haja.

Vdekja eshte e trashguar.

Vendi yne po shkaterrohet me moskokcarjen. Po c'me duhet mua..

Dua te behem ai qe isha, kur doja te behem ai qe jam.

Meso nga gabimet e te tjereve, jeta eshte teper e shkurter per ti bere te gjitha vete

Mos merr droge. Sna del per te gjithe.

Ajo qe me shqeteson per te ardhmen eshte se sa vjen e afrohet

Ata qe mendojne se i dine te gjitha, na nevrikosin neve qe i dijme te gjitha.

Eshte e lehte te vdesesh per nje grua. E veshtire eshte te jetosh me te.

Kam lexuar shume persa i perket rrezikut nga cigarja dhe pija, saqe vendosa te nderpres leximin.
Kur te kthehesh, po me gjete duke studiuar, te lutem me zgjo nga gjumi.

Mos ke frike, qeni qe leh s'te ha! Une e di kete, po e di qeni valle?

Kishte zemren e mire i shkreti! Por vetem nga pikepamja e shendetit. Ketej nga fundi as ate.

Ne
fillim Zoti krijoi diellin, te shendritshem dhe te ngrohte... Pastaj
krijoi henen, romantike dhe misterioze... Me pas te krijoi ty... e po
nje trapllik duhet ta bente. LOL

Qante goca e gezuar, se e kishin perdhunuar.

Kush shan, shan veten e tjetrit.

Qingji i urte ka kater kembe.

Mos i bej gropen shokut, se bie shoku brenda.

Ma ke gojen si kuti... dhe dhembet si hekura burgu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Aforizma per te qeshur :)   Thu Aug 21, 2008 2:49 am

Ja Dhe Disa Pyetje Pergjigje Per Biondet


1-Ku qendron ndryshimi midis bjondes edhe gripit?
Asnje ndryshim,me te dyja perfundon ne shtrat:
2-Pse bjondet e lane deren hap kur bejne dush??
Qe mos ti shof njeri nga vrima e celsit:
3-Pse bjondia kur ulet ne kompiuter merr nje litar me vete??
Mundohet te lidhet me internet:
4-Cfare ndryshimi kane bjondia me titanikun?
Ne titanik eshte dite sa persona kane hyp,te bjondia nuk i duhet:
5-Si betohet bjondia:?
Jam e virgjer(per koke te kalamajve)
6-Cfare shef kur shikon bjonden thelle ne sy?
Pjesen e prapme te kokes:
7-Pse biondinat vene nje kokerr sheqer nen koke para se te flene ?
Qe ta bejne gjumin e embel !!!!!!!
8-Pse bjondina kur lahet iken me vrap?
Se ka perdorur shampo wash&go .
9-Gjeja e Pare Qe Behet Kur Vdesin Bjonde?
Ia bashkojne kembet edhe aty shkruan, me ne fund te bashkuara.
10-Pse bjondja i mbyll syte para pasqyres?
Qe te shohe veten si duket kur flen.
11-Perse bjondja e merr kompjutorin ne spital?
Qe ti heqin viruset.
12-Perse nje bjonde nuk arrin dot te telefonoje?
Sepse shtyp 69 dhe harron numrat e tjere!
13-Si quhet nje bjonde qe i ngjyros floket te zinje?
Inteligjenc Artificiale.
14-Pse bjondet nuk lahen me uje te nxehte???
Mjegullohet pasqyra.
15-Cfare eshte shkruajtur mbi varrin e nje bjonde?
Kjo ehste nata e pare qe un po fle vetem.
16-Pse s'flet bjondja kur ben sex?
Se nena i ka thene mos fol me njerez te panjohur!
17-Cfare thote bjondja kur zgjohet ne mengjes?
Po ju djema te gjithe ne nje skuader luani?
18-Pse nje bjonde para se te fleje, merr nje gote plot me uje dhe nje gote bosh?
Sepse edhe mund ti pihet, edhe jo.
19-sa barcoleta jane per bjondet?
Asnje, te gjitha jane te verteta...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Aforizma per te qeshur :)   Thu Aug 21, 2008 3:16 am

Dy bjonde u bene gati te veshura te ngjeshura per te vajtur ne club!
Dalin pershjashta edhe ndalojne nje taxi.
Kur futen brenda, i pyet shoferi:
-Ku do vemi vajza?
Kto te habitura shikojne njera tjetren edhe thone:
-Ca, do vi edhe ky me ne?

ndoshta dhe mundet te vi me ne!!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Aforizma per te qeshur :)   Thu Aug 21, 2008 3:21 am

Nje anglez shkon ne greqi dhe ulet ne nje trotuar duke pi birre,
nderkohe nje bjonde i ulet afer! c`kemi i thot anglezi a kupto
anglisht? vetem pak i pergjigjet bjondja,
Po sa pak?
50 euro thot bjondja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Aforizma per te qeshur :)   Thu Aug 21, 2008 3:28 am

Nje bjonde shkon ne dyqan dhe pyet shitesin:
- me fal sa kushton ky televizori
Shitesi pergjigjet: -Nuk shesim per bjondet
Te nesermen ndryshon ngjyren e flokeve dhe kthehet perseri ne dyqan dhe pyet perseri:
-me fal sa kushton ky televizori
dhe shitesi perseri: nuk shesim per bjondet
-Me fal po nga e di qe jam bjonde
-Sepse ky nuk eshte televizor por furre me korent
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Aforizma per te qeshur :)   Thu Aug 21, 2008 3:31 am

diku ne autostraden durres tirane kishte bere bllok policia. kalon nje
makine benc me targa gjermane dhe menjehere te joshur nga tipi i
makines e ndalojne 2 policet e uritur.
dokumentat i thone.
po menjehere i thote qytetari me kulture.
dhe
nga inati qe i kishte te gjitha ne rregull policet gjejne shkase se
gjoja po ecte me shpejtesi te madhe per ti marr nei lek.
une po ecja ne normat e caktuara i thote qytetari me vjen shume keq.
e di cke ti na jep i 5000leksh se pernnryshe do te marrim dokumentat i thote gjith inat polici.
po megjith qef i thote qytetari meqe qenka bo per nji 5000leksh gjith kjo zhurme po skam lek i tha i kam euro.
5000 euro i thot polici
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Aforizma per te qeshur :)   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Aforizma per te qeshur :)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Duro Mustafaj: Pėr tė qarė dhe pėr tė qeshur - njė libėr i ri i Luan Ēipit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Humor-
Kėrce tek: