ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Arbitri nxjerr kartonin e kuq, pastaj pistoletėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Arbitri nxjerr kartonin e kuq, pastaj pistoletėn   Fri Aug 15, 2008 3:59 am

Arbitri nxjerr kartonin e kuq, pastaj pistoletėn

Njė arbitėr nė Malajzi nxori armėn e tij dhe qėlloi nė ajėr si
paralajmėrim nė njė ndeshje futbolli. Arbitri, i cili nė tė njėjtėn
kohė ishte edhe njė polic, ndjehej nė rrezik pėr arsye se kishte
nxjerrė njė lojtar nga fusha e lojės. Tifozėt po bėrtisnin dhe po
shanin nė stadium, dhe reagimi i parė qė arbitri pati ishte tė nxirrte
armėn dhe tė qėllonte nė ajėr. “Po hetojmė nė lidhje me tė drejtėn e
policit pėr tė nxjerrė armėn dhe pėr ta shkarkuar nė njė stadium tė
mbushur plot. Ai as qė duhet ta kishte atje”, thotė Hussin Ismail,
shefi i policisė nė shtetin jugor tė Johor-it. Polici u arrestua
menjėherė pėr keqpėrdorim tė armėve tė zjarrit. Pesė lojtar, nga mosha
23 dhe 40 vjeē po hetohen pėr tė zbuluar arsyet e trazirave nė stadium.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Jozefin
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 28
Age : 24
Vendodhja : Albania
Registration date : 29/07/2008

MesazhTitulli: Re: Arbitri nxjerr kartonin e kuq, pastaj pistoletėn   Wed Aug 20, 2008 1:52 pm

Po te ishte ai albitri shqipetare mund te kishte nxjerre kallashin hihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Alba1.co.cc
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Arbitri nxjerr kartonin e kuq, pastaj pistoletėn   Wed Aug 20, 2008 4:41 pm

edhe mundeshte hehe ta qesi kallashin hihihih haha haha haha haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Arbitri nxjerr kartonin e kuq, pastaj pistoletėn   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Arbitri nxjerr kartonin e kuq, pastaj pistoletėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gazmend Islami:Debati Buzhala-Molliqaj nxjerrė fytyrėn e spiunit?
» Ja si mė lavdėroi e pastaj mė sulmoi Riza Greiēevci

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete-
Kėrce tek: