ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 C'fare eshte leku per ju dhe Sa rendesi ka ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 24
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: C'fare eshte leku per ju dhe Sa rendesi ka ?   Sat Aug 16, 2008 1:48 am

Fatri i paske rreshtu mir fjalet por ne ket rast do doja te thoja qe ne kohen e sotme
Leku luan nje rol kryesor ne te gjithe shoqerine njerzore. Ndoshta nuk esht aq
i rendesishem si shendeti po sot pa lek smund te besh asgje.
Rendesi ka te jesh i lumtur se si me lek shume si me lek pak ska rendesi dhe aq
per mua te pakten


disa shembuj:

Leku mund te blele krevatin........Por jo gjumin !!
Leku mund te bleje oren.............Por jo kohen !!
Leku mund te bleje libra.............por jo dijen !!
Leku mund te bleje poziten.........Por jo Rrespektin!!
Leku mund te bleje Ilacin............Por jo Shendetin!!
Leku mund te bleje Gjakun..........por jo Jeten !!
Leku mund te bleje sex...............Por jo Dashurine!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
C'fare eshte leku per ju dhe Sa rendesi ka ?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Prend Qetta: Thirrja per mosbindje civile eshte Antikombetare per momentin Z. Akademik
» Foto nga Floresita Bossi:PARAJA NUK ESHTE GJITHCKA,,,,POR CFARE ESHTE MIQTE E MI???
» Gonxhe Bojaxhiu-Nėna Tereze:JETOJE JETEN...
» Ēka ėshtė Filozofia
» Dritan Ylli: Ėshtė koha tė punojmė pėr Shqipėrinė evropiane, zoti Klosi!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Tema te lira-
Kėrce tek: