ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   Sat Aug 16, 2008 1:56 am

Po te ishte Vere,dhe mbytet nje Varke,ose rrezoheni nga avioni,dhe ju
te ishin ne nje ishull te vetmuar tropical..

Me ke Member do kishit deshire,te ishit..

& Pse;

Pse zgjuarsine e tije..
per fuqine e tije..
per bukurine..
per kohen qe do kaloshit..


Dhe duke ditur,se ndoshta do kaloni nje jete te tere me te,ose vetem 1 dite!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   Mon Aug 18, 2008 2:19 am

Pyetje shume interesante...hmmmmm...do i them ciljetes te regjistrohet te forumi pastaj do ta kthej pergjigjen...hahaha....jo jo por deri tani them se asnjerin...pastaj me kalimin e kohes do jap nje pergjigje...

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   Sun Oct 05, 2008 11:08 pm

Tani qe erdha une me mua don Dioni... Very Happy hapu hapu hapu se dhe une me Dionin dua ;)

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   Mon Oct 06, 2008 7:34 pm

Xhulia_Di shkruajti:
Tani qe erdha une me mua don Dioni... Very Happy hapu hapu hapu se dhe une me Dionin dua ;)
Ehh prita shume kohe per te dhene kete pergjigje dhe me ne fund erdhe ti, tani do e jap pergjigjen pa problem...besoj se e kuptuat se me ke doja te isha...me Xhulian jo njehere Opss Llapa ...por me Odeten Very Happy haha te dua Opss

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   Mon Oct 06, 2008 8:22 pm

haha efi bat efi bat efi bat efi bat 2 fetyra

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   Mon Oct 06, 2008 8:40 pm

Xhuliaaaaaaaaaaaaa :afro: te dua shoke serenata serenata serenata serenata serenata serenata serenata serenata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   Mon Oct 06, 2008 8:54 pm

Jo une jam me Dionin Llapa

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   Mon Oct 06, 2008 9:02 pm

Dioni S`do
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   Mon Oct 06, 2008 9:03 pm

Master_D shkruajti:
Xhulia_Di shkruajti:
Tani qe erdha une me mua don Dioni... Very Happy hapu hapu hapu se dhe une me Dionin dua ;)
Ehh prita shume kohe per te dhene kete pergjigje dhe me ne fund erdhe ti, tani do e jap pergjigjen pa problem...besoj se e kuptuat se me ke doja te isha...me Xhulian jo njehere Opss Llapa ...por me Odeten Very Happy haha te dua Opss

shife njer a do Very Happy pastaj po s'deshi me detyrim Very Happy Very Happy Very Happy

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   Thu Oct 09, 2008 9:00 pm

hmmmmmmmm do te doja me linen ma o goca me 1-she e forumit ... po ty xhulja mos te ngeli qejfi se dhe ti nuk ngelesh mbrapa :rendeer:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   Thu Oct 09, 2008 10:24 pm

LaNi shkruajti:
hmmmmmmmm do te doja me linen ma o goca me 1-she e forumit ... po ty xhulja mos te ngeli qejfi se dhe ti nuk ngelesh mbrapa :rendeer:

Jo mer nuk mendet shume prapa lines jo min 100 hapa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   Thu Oct 09, 2008 10:34 pm

Per dike qe sjeni ju te forumit jam shume para gjithve une haha

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   Thu Oct 09, 2008 11:08 pm

haha jo mej je pas meje un jam i paro hiihih
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   Mon Oct 13, 2008 11:02 pm

haha Jo davidon ti ske rrezik se je mashkull skam ēu bej femrave une qe me dalin para (ne kuptim me dalin pengesa para) haha haha

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   Mon Oct 13, 2008 11:30 pm

hahah jo un skam ne as nje aspak hehehe se sun me bejn gje mu hehe un i kam frik gocat se te han ne puthje hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   Tue Oct 14, 2008 12:39 am

jam e urte une Davidon haha

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   Tue Oct 14, 2008 11:41 pm

Xhulia_Di shkruajti:
jam e urte une Davidon hahatiii shume sad sad sad sad pedalare pedalare pedalare pedalare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   Wed Oct 15, 2008 7:39 pm

po er shum e ure eshten me mua se me tejerte se di hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   Wed Oct 15, 2008 8:03 pm

testina puthje2 testina haha

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   Wed Oct 15, 2008 8:31 pm

❤ ❤ ❤ ❤ ❤ Hi Hi Opss confused2 confused2 confused2 confused2 surprize surprize
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   Fri Oct 17, 2008 11:04 pm

flm confused2

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   Sat Oct 18, 2008 1:00 am

me lanin,meqe dhe me zgjodhi Razz
ka ishull ne shkoder o lani?!se po pati erdha une Razz Llapa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   Fri Oct 24, 2008 11:04 pm

Xhulia_Di shkruajti:
haha Jo davidon ti ske rrezik se je mashkull skam ēu bej femrave une qe me dalin para (ne kuptim me dalin pengesa para) haha haha
Opss pengesa i bie te jem un...ku me ndjen si rivale dunno se do terhiqem ok Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   Sat Oct 25, 2008 12:15 am

LINA shkruajti:
Xhulia_Di shkruajti:
haha Jo davidon ti ske rrezik se je mashkull skam ēu bej femrave une qe me dalin para (ne kuptim me dalin pengesa para) haha haha
Opss pengesa i bie te jem un...ku me ndjen si rivale dunno se do terhiqem ok Very Happy

Suspect Jo mi ste referohesha ty Shocked e kisha per pengesat ne pergjithsi mendoj mendoj okkk

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   Sun Nov 30, 2008 5:20 pm

LINA shkruajti:
me lanin,meqe dhe me zgjodhi Razz
ka ishull ne shkoder o lani?!se po pati erdha une Razz Llapa

po sjam na shkodra une moj dit per dite ta them qe jam nga mallakastra se ma hoqe trurin nerva nerva nerva nerva nerva nerva nerva nerva nerva nerva nerva brakpc rrahe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Avni Rustemi ne syte e Eqerem bej Vlores
» Gani Geci i tregon Thaēit se fotografia e Rugovės ishte nė odėn e Adem Jasharit
» LDK-ja kujton heronjtė e saj, Beteja e Loxhės ishte betejė historike
» Agim Gashi: Presidenti Rugova ishte, ėshtė dhe do te mbetet arkitekti i pavarėsisė
» INSIATIV E NJĖ GRUPI MĖRGIMTARĖSH DHE ANTAR TĖ LDK-sė, RUGOVISTA ME ZEMĖR PĖR TĖ PROPOZUAR AGIM GASHIN

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Tema te lira-
Kėrce tek: