ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   Mon Dec 01, 2008 5:48 pm

haha

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   Mon Dec 01, 2008 6:28 pm

hopa hopa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   Thu Dec 04, 2008 9:21 pm

Xhulia_Di shkruajti:
haha
protesta slider hoh grusht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   Sat Dec 06, 2008 10:49 pm

Opss dunno puthje2 sad

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   Wed Dec 10, 2008 9:46 pm

jo po thashe haha Llapa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   Mon Dec 22, 2008 9:55 pm

LaNi shkruajti:
po sjam na shkodra une moj dit per dite ta them qe jam nga mallakastra se ma hoqe trurin nerva nerva nerva nerva nerva nerva nerva nerva nerva nerva nerva brakpc rrahe

he mo se te kam ngateruar me klodin,apo...as ai nuk eshte nga shkodra haha
megjithate un isha vet ne shkoder dhe pash se aty kishte edhe liqen edhe ishull Very Happy Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Po te ishit ne nje ishull,me nje Antar/e cili/a do ishte;!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Avni Rustemi ne syte e Eqerem bej Vlores
» Gani Geci i tregon Thaēit se fotografia e Rugovės ishte nė odėn e Adem Jasharit
» LDK-ja kujton heronjtė e saj, Beteja e Loxhės ishte betejė historike
» Agim Gashi: Presidenti Rugova ishte, ėshtė dhe do te mbetet arkitekti i pavarėsisė
» INSIATIV E NJĖ GRUPI MĖRGIMTARĖSH DHE ANTAR TĖ LDK-sė, RUGOVISTA ME ZEMĖR PĖR TĖ PROPOZUAR AGIM GASHIN

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Tema te lira-
Kėrce tek: