ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfare shikoni per momentin jashte dritares??

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Cfare shikoni per momentin jashte dritares??   Sat Aug 16, 2008 2:03 am

Cfare shikoni jashte dritares (dhome, zyre etj.) suaj?!

jasht shof rojet a ambjentin ku jam rojet e ndrteses dhe parkingun

Ishalla shikoni edhe ju ndonje gje te vecante
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare shikoni per momentin jashte dritares??   Mon Aug 18, 2008 2:13 am


Opss ...po te ishte e vertet tani do isha duke shkruar me.......se di......hihihi lol!

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare shikoni per momentin jashte dritares??   Sat Aug 23, 2008 12:26 am

henen Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare shikoni per momentin jashte dritares??   Mon Aug 25, 2008 9:11 pm

shikoje njonen Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
G-STAR
Anetare i Ri
Anetare i Ri


Male
Numri i postimeve : 5
Age : 27
Registration date : 26/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare shikoni per momentin jashte dritares??   Tue Aug 26, 2008 6:01 pm

:d PSH GJITH :p :lol: lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare shikoni per momentin jashte dritares??   Tue Aug 26, 2008 7:21 pm

G-STAR shkruajti:
:d PSH GJITH :p :lol: lol! lol!
Kete po shikoje ti G-Star?? :affraid:

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare shikoni per momentin jashte dritares??   Fri Aug 29, 2008 3:10 pm

Master_D shkruajti:
G-STAR shkruajti:
:d PSH GJITH :p :lol: lol! lol!
Kete po shikoje ti G-Star?? :affraid:


leje mo cunin se ka emocjone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare shikoni per momentin jashte dritares??   Sat Aug 30, 2008 3:29 am

HEHE UN PO E SHOH PLANETIN MARSS HEHEHHE SHIKONI EDHE JU :d:d:d:d:d
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare shikoni per momentin jashte dritares??   Sun Sep 07, 2008 2:48 am

azgje ...po shoh para pc-se
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare shikoni per momentin jashte dritares??   Sun Oct 05, 2008 10:57 pm

Tani ti ke then dritarja e dhomes, zyres etj etj

1-nga dhoma spo shof gje se eshte nate
2-zyre skam...
3etj. etj. nga dritarja e internetit po shof albaone dhe peshkopia.net ...

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare shikoni per momentin jashte dritares??   Mon Oct 06, 2008 7:45 pm

Xhulia_Di shkruajti:
Tani ti ke then dritarja e dhomes, zyres etj etj

1-nga dhoma spo shof gje se eshte nate
2-zyre skam...
3etj. etj. nga dritarja e internetit po shof albaone dhe peshkopia.net ...
ja filloi me reklama kjo...hihihi albaone e thote vetem me emer ndersa peshkopine me gjith mbiemer qe i bjen peshkopia.net... 2 fetyra haha

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare shikoni per momentin jashte dritares??   Mon Oct 06, 2008 8:21 pm

oreeeee s'eshte reklame mo apo duhet te genjejme 2 fetyra haha

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare shikoni per momentin jashte dritares??   Mon Oct 06, 2008 8:38 pm

Xhulia_Di shkruajti:
Tani ti ke then dritarja e dhomes, zyres etj etj

1-nga dhoma spo shof gje se eshte nate
2-zyre skam...
3etj. etj. nga dritarja e internetit po shof albaone dhe peshkopia.net ...

Banned hahaa mendushem mendushem efi bat efi bat efi bat nerva nerva 2 fetyra 2 fetyra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare shikoni per momentin jashte dritares??   Mon Oct 06, 2008 8:55 pm

grilat shof

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare shikoni per momentin jashte dritares??   Sat Oct 18, 2008 1:19 am

erresire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare shikoni per momentin jashte dritares??   Thu Nov 13, 2008 12:59 am

Pallatin perballe qe paska vetem 2 drita ndezur...! Ato tjeret kushedi ē'bejne haha haha

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare shikoni per momentin jashte dritares??   Sun Nov 30, 2008 5:18 pm

vllain tim dhe kusheririn qe i kam nxjere jashte dhe u kam mbyll deren me celes se me can koken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare shikoni per momentin jashte dritares??   Sun Nov 30, 2008 9:00 pm

ahhaha un shoh nje dritare me driten shuar me para ishte ndezur ishte nje djal edhe nje vajz me pan se i shikoja edhe shuan driten :( hahah pale ne momentin ca bojn ahhaahhahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Albo
Anetare i Ri
Anetare i Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 16
Age : 28
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare shikoni per momentin jashte dritares??   Mon Dec 01, 2008 10:42 am

qenka veshur natyra me te badha shikoj deboren .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare shikoni per momentin jashte dritares??   Mon Dec 01, 2008 4:45 pm

qaj Une debore ka 3 vjet qe nuk shph tamam... te loz dmth... qaj

Po bie shi me bresher kteja... mendoj

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare shikoni per momentin jashte dritares??   Mon Dec 01, 2008 4:48 pm

ne tirane ka 10 vjet pa rone bore moj Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare shikoni per momentin jashte dritares??   Mon Dec 01, 2008 4:49 pm

Une nuk jam me ne TR... As ne Diber qaj

Po fryn dhe ere tani ktej...

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare shikoni per momentin jashte dritares??   Mon Dec 01, 2008 4:50 pm

o xhulja kujdese se po te mer era hahah (ej hajde cik ne chat tani)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare shikoni per momentin jashte dritares??   Mon Dec 01, 2008 10:07 pm

hahahahah Une asgje nuk shoh grilat jane mbyllur, se shpejti do shikoj lumin sa qef...

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare shikoni per momentin jashte dritares??   Thu Dec 04, 2008 9:17 pm

Ku do e shofesh moj apo se shpejti do bjesh ne gjum ene do shofesh ender me lum eee kujdese se mo bje mren ene na mytesh Llapa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare shikoni per momentin jashte dritares??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare shikoni per momentin jashte dritares??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Tema te lira-
Kėrce tek: