ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cili eshte momenti me i bukur dhe me i keq i jetes tuaj ..??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Cili eshte momenti me i bukur dhe me i keq i jetes tuaj ..??   Sat Aug 16, 2008 2:13 am

Kur lashe vendlindjen :
- I bukur sepse po hikja drejt horizonteve te reja
- I keq sepse po lija te gjithe te kaluaren time prapa...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte momenti me i bukur dhe me i keq i jetes tuaj ..??   Mon Oct 13, 2008 11:00 pm

Davidon shkruajti:
Kur lashe vendlindjen :
- I bukur sepse po hikja drejt horizonteve te reja
- I keq sepse po lija te gjithe te kaluaren time prapa...

suicide suicide dhe te mite...por kam dhe shume momtene tjera te kqia...si psh aksidenti qe kam bere tap topit ...

dhe 1 moment i bukur kur kam dhuruar puthjen e pare biggrin testina

dhe momente te kqia kur nuk jam dakord me te dashurin protesta protesta protesta

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte momenti me i bukur dhe me i keq i jetes tuaj ..??   Fri Nov 21, 2008 9:21 pm

para 3 ditesh Very Happy

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte momenti me i bukur dhe me i keq i jetes tuaj ..??   Sun Nov 30, 2008 4:59 pm

o xhulja ca aksidenti ke bo ti moj?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte momenti me i bukur dhe me i keq i jetes tuaj ..??   Mon Dec 01, 2008 6:01 pm

Me makine... ndihem keq

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cili eshte momenti me i bukur dhe me i keq i jetes tuaj ..??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cili eshte momenti me i bukur dhe me i keq i jetes tuaj ..??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nje liber ne gjermanisht i Artistes Alida Hisku eshte nje dhurate e bukur per cilindo...
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Avni Rustemi ne syte e Eqerem bej Vlores
» AGIM GASHI:NJE URIM PER FEJESEN
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Tema te lira-
Kėrce tek: