ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sa te afte jeni te pershtateni ne nje ambjent te ri ??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Sa te afte jeni te pershtateni ne nje ambjent te ri ??   Sat Aug 16, 2008 2:28 am

Disa njerez jan te afte te pershtaten ne ambjente te reja , po ashtu
ka dhe disa qe e kan shum veshtir te tregohen elastik ngaj keti
fenomeni ...pra e kan te veshtir te pershtaten ndaj te rejave , qofshin
keto materiale apo jo ..

Tani sa elastik jeni ju ndaj fenomeneve te reja ,ose ndryshe sa te afte
jeni ju te pershtateni ndaj te cfare do gjeje te re per ju ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Sa te afte jeni te pershtateni ne nje ambjent te ri ??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xun Ēetta:Pėrshėndetje tė nderuar/a kudo qe jeni

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Tema te lira-
Kėrce tek: