ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ju Pelqen Kur Ju Komplimentojne?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Ju Pelqen Kur Ju Komplimentojne?   Sat Aug 16, 2008 2:32 am

Varet Kur Ato Jane Te Sinqerta Pse Jo ,por Me Pelqen Me Shume Kur Me
Kritikojne,se Keto Kohe Ka Dal Ne Mode Larja Dhe Lyerja Reciproke
.pastaj Sic Thote Oscar Wilde "nje Kompliment Eshte Si Nje Puthje E
Dhene Pas Nje Velloje"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ju Pelqen Kur Ju Komplimentojne?   Sun Oct 05, 2008 10:41 pm

Sigurisht qe me pelqejne komplimentet kujt si pelqejne, pastaj Davidon kujdes se ktitikat sjane gjithmone te verteta... mendushem

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
 
Ju Pelqen Kur Ju Komplimentojne?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Tema te lira-
Kėrce tek: