ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A do ta prishnit familjen nqs do te dashuroheshit me nje tjeter ???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: A do ta prishnit familjen nqs do te dashuroheshit me nje tjeter ???   Sat Aug 16, 2008 4:09 pm

A do ta prishnit familjen nqs do te dashuroheshit me nje tjeter ??

Shum cifte po shkojn drejt divorcit ,edhe nje nga arsyet eshte gjetja prehje ne nje dashuri te fresket apo te re !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: A do ta prishnit familjen nqs do te dashuroheshit me nje tjeter ???   Sat Aug 16, 2008 4:12 pm

Shum cifte po ndahen ne ditet e sotme dhe arsyeja eshte sepse diku ,,ne
pun ,ne ambjentet ku jetojn krijojn dashuri te reja ..edhe pse jan
tashme te martuar kush me femij dhe kush pa femij .

Per mendimin tim un nuk do te veproja kurrsesi ne kete menyr ..sepse te
gjith jemi koshient qe nje njohje e re ,ka shum gjera me te bukura edhe
me shum spontane se kjo aktualja ..por edhe kjo lidhje do bajatet dhe
do behet e merzitshme .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: A do ta prishnit familjen nqs do te dashuroheshit me nje tjeter ???   Sun Aug 17, 2008 12:33 am

Nqs martohesh me nje person ku nuk je i/e sigurte qe e dashuron atehere keto mendime do kesh. Por nqs martohesh me nje person qe e do edhe e di se cfare po ben atehere ske per te patur keto mendime megjithse mund te kete veshtirsi gjate jetes bashkshortore.
__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: A do ta prishnit familjen nqs do te dashuroheshit me nje tjeter ???   Sun Oct 05, 2008 10:43 pm

Jam dakord me Lanin po edhe po pata veshtiresi nese do kishte femije ne mes do e mendoja me shume se 2 here kte pune...

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A do ta prishnit familjen nqs do te dashuroheshit me nje tjeter ???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A do ta prishnit familjen nqs do te dashuroheshit me nje tjeter ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Faik Konica: Nuk jam unė - Nga Aurel Plasari

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Tema te lira-
Kėrce tek: