ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si e thrisni te Dashurin/en tuaj (nofka)?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Si e thrisni te Dashurin/en tuaj (nofka)?   Sat Aug 16, 2008 4:26 pm

Do desha te dij cfare nofke perdorni per ate qe dashuroni .


Une per vete i them
Baby
ZEMER
SHPIRT
ETJ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si e thrisni te Dashurin/en tuaj (nofka)?   Sat Oct 04, 2008 11:37 pm

amore
zemer
lefk
shipirti
dyshi
hunny

kurse 1 personi qe e dua shume shume shume i them dushja...

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Si e thrisni te Dashurin/en tuaj (nofka)?   Sun Oct 05, 2008 12:59 am

haha mund ta di cka eshten dushja se nuk e kam degju ndonje her Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si e thrisni te Dashurin/en tuaj (nofka)?   Sun Oct 05, 2008 1:05 pm

dushi ose xhani per meshkujt
ndersa dushe dushja per femrat...

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si e thrisni te Dashurin/en tuaj (nofka)?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si e thrisni te Dashurin/en tuaj (nofka)?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Poezi pėr dashurinė
» PĖRSHĖNDETJE, URIME dhe SUKSESE nė JETĖN TUAJ tė LAVDISHME
» Fatime Kulli: Mendimi filozofik pėr dashurinė dhe jetėn
» Thėnje tė ndryshme pėr dashurinė!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Tema Shoqerore (te ndryshme) :: Dashuria-
Kėrce tek: