ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 [Sondazh]Meshkujt nuk e flasin ate qe ndjejne! E vertet apo jo?

Shko poshtė 

Meshkujt nuk e flasin ate qe ndjejne
Po
67%
 67% [ 2 ]
Jo
33%
 33% [ 1 ]
Totali i votave : 3
 

AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: [Sondazh]Meshkujt nuk e flasin ate qe ndjejne! E vertet apo jo?   Sat Aug 16, 2008 4:33 pm

PO

JO

VARET NGA SITUATA


Edituar pėr herė tė fundit nga Davidon nė Sat Aug 16, 2008 4:37 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: [Sondazh]Meshkujt nuk e flasin ate qe ndjejne! E vertet apo jo?   Sat Aug 16, 2008 4:36 pm

....Meshkujt nuk e flasin ate qe e ndjejne kjo ndodh per shkak se atyre
u mungon nje nerv femeror dhe pikerisht kjo i ben meshkujt te duken te
ftohte....

.....Vetem ne trurin e femrave ka nje lidhje nervore midis qendrave te
ndjenjave dhe te folurit. Per kete shkak meshkujt e kan shum te
veshtire qe ti shprehin ndjenjat e tyre. ...

a mendoni se ky esht shkaku? a pajtoheni me kete ?
une mendoj se po hehehe me siguri duet te ndikoje dicka qe i ben meshkujt te mos flasin ate qe ndjejne... hehehe

Jepni pergjigjen tuaj... ju lutem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
[Sondazh]Meshkujt nuk e flasin ate qe ndjejne! E vertet apo jo?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marifetet qė pėrdorin femrat pė tė manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisė
» Foto qė flasin pėr mendjet e kqija dhe veprimet njerzore

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Www.Albaone.Top-Board.Com :: Sondazhe-
Kėrce tek: