ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 [sondazh]A Ju Ka Ndodh Te Dashuroheni Me Shoqen / Shokun Tuaj Te Ngusht?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: [sondazh]A Ju Ka Ndodh Te Dashuroheni Me Shoqen / Shokun Tuaj Te Ngusht?   Sat Aug 16, 2008 4:39 pm

mua per momenti jo shyqyr dhe jam i lumtur qe sme ka ndodhur por te ardhmen se di Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: [sondazh]A Ju Ka Ndodh Te Dashuroheni Me Shoqen / Shokun Tuaj Te Ngusht?   Wed Oct 01, 2008 3:37 pm

Mua jo shokeve te mi po...dhe kjo gje ka prishur dhe shoqerine qe ekzistonte mes nesh... 2 fetyra

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: [sondazh]A Ju Ka Ndodh Te Dashuroheni Me Shoqen / Shokun Tuaj Te Ngusht?   Wed Oct 01, 2008 4:26 pm

As mua s`me ka ndoshur naj here nerva
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: [sondazh]A Ju Ka Ndodh Te Dashuroheni Me Shoqen / Shokun Tuaj Te Ngusht?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
[sondazh]A Ju Ka Ndodh Te Dashuroheni Me Shoqen / Shokun Tuaj Te Ngusht?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ē'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?
» Ibrahim Egriu: Foto kujtimesh tė pa harruara
» PĖRSHĖNDETJE, URIME dhe SUKSESE nė JETĖN TUAJ tė LAVDISHME

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Www.Albaone.Top-Board.Com :: Sondazhe-
Kėrce tek: