ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ishte dashuria juaj e pare?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 24
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Si ishte dashuria juaj e pare?   Sat Aug 16, 2008 4:43 pm

Sa % e njerzve, mendoni se perfundojn me ate njeri qe e dashurojn per her te pare?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 24
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Si ishte dashuria juaj e pare?   Sun Aug 17, 2008 12:31 am

une them hmmmmmmmmmm 1% Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 27
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si ishte dashuria juaj e pare?   Mon Aug 18, 2008 1:48 am

hahaha edhe une...shiko davidon kete teme po e bejme edhe sondazh qe te shohim mendimin e te gjitheve...

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 24
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Si ishte dashuria juaj e pare?   Tue Aug 19, 2008 12:32 am

OKOKI MIRE :d:d
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 25
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si ishte dashuria juaj e pare?   Wed Oct 08, 2008 11:39 pm

5% besoj une

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 24
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Si ishte dashuria juaj e pare?   Sun Nov 30, 2008 5:28 pm

zhulja vrit suicide
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 25
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si ishte dashuria juaj e pare?   Tue Dec 02, 2008 6:58 pm

Ashtu eshte ore, sepse dhe ato fejesa qe behen me shkojzi (lajmetar), neper zona te mbyllura them, partneret munden mos ta kene per here te pare dashurine, kane dashuruar noj nje fshehurazi dhe se din askush...

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si ishte dashuria juaj e pare?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si ishte dashuria juaj e pare?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si do tė ishte emri i juaj nė japonisht?
» KUSH ISHTE DERVISH SHAQA?
» Cila ishte ana e errėt e pilotit qė rrėzoi aeroplanin e Germanwings?
» Profeti Muhamed a.s. ishte shqiptar!?
» Apostol Kotani: Shqipėria ishte i vetmi vend, ku nuk u persekutua asnjė hebre

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Tema te lira-
Kėrce tek: