ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Afrikė, Leopardi sulmon krokodilin?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Afrikė, Leopardi sulmon krokodilin?   Sat Aug 16, 2008 5:00 pm

Afrikė, Leopardi sulmon krokodilin
Cdo
shkencėtar do tė ishte gati tė betohej se kurrė njė leopard do tė
sulmonte njė krokodil. Por ja qė natyra vazhdon tė na mahnisė dhe kėtė
herė habia vjen nga objektivi i Hal Brindley. Fotografi po merrte nga
makina e tij njė grup hipopotamėsh, nė parkun kombėtar Kruger nė
Afrikėn e Jugut, kur njė skenė e cuditshme I ka tėrhequr vėmendjen: Njė
leopard po sulmonte njė korkodil. Ekspertėt thonė se kjo ėshtė hera e
parė, sigurisht ėshtė rasti i parė nė histori i dokumentuar nė njė
celuloid. “Policia e zonės mė konfirmoi qė ky ėshtė rasti i parė, pasi
mishi I korkodilit ėshtė pak gjė pėr njė leopard, ndėrsa rrisku qė ai
tė humbė nė kėtė betejė ėshtė shumė e lartė”. Leopardi ka dalė nga
shkurret ku ishte fshehur dhe kėrceu mbi krokodilin duke e kafshuar nė
kokė dhe duke e tėrhequr atė jashtė ujit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Afrikė, Leopardi sulmon krokodilin?   Sat Aug 16, 2008 5:00 pm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Afrikė, Leopardi sulmon krokodilin?   Sat Aug 16, 2008 5:00 pm


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Afrikė, Leopardi sulmon krokodilin?   Sat Aug 16, 2008 5:01 pm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Afrikė, Leopardi sulmon krokodilin?   Sat Aug 16, 2008 5:02 pm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Afrikė, Leopardi sulmon krokodilin?   Sat Aug 16, 2008 5:02 pm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Afrikė, Leopardi sulmon krokodilin?   Sat Aug 16, 2008 5:03 pm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Afrikė, Leopardi sulmon krokodilin?   Sat Aug 16, 2008 5:03 pm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Afrikė, Leopardi sulmon krokodilin?   Sat Aug 16, 2008 5:03 pm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Jozefin
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 28
Age : 24
Vendodhja : Albania
Registration date : 29/07/2008

MesazhTitulli: Re: Afrikė, Leopardi sulmon krokodilin?   Wed Aug 20, 2008 1:46 pm

lufte Po te ishte ne video duke i pare te luftoni njeri me tjetrin lufte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Alba1.co.cc
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Afrikė, Leopardi sulmon krokodilin?   Wed Aug 20, 2008 4:42 pm

he video sun gjesha hihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Afrikė, Leopardi sulmon krokodilin?   Wed Aug 20, 2008 4:48 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Afrikė, Leopardi sulmon krokodilin?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Afrikė, Leopardi sulmon krokodilin?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Manjaku Emiljan Pjetri sulmon pėrsėri
» AGIM GASHI - KUR SULMON PROVESORI I UNIVERSITETIT

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete-
Kėrce tek: