ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Jozefin
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 28
Age : 24
Vendodhja : Albania
Registration date : 29/07/2008

MesazhTitulli: Pershendetje   Sat Aug 16, 2008 9:00 pm

Pershendes te gjithe anetaret qe jane regjistruar tek albaone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Alba1.co.cc
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sun Aug 17, 2008 12:25 am

dhe une pershendese te gjiteh ne vecanti kunaten time even Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
e_v_a
Anetare i Ri
Anetare i Ri


Female
Numri i postimeve : 4
Age : 25
Registration date : 17/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sun Aug 17, 2008 12:53 am

pershendes kunatin tim lanin dhe burrat e mir:xhulion ❤ ❤ edhe bledin ❤ ❤
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
e_v_a
Anetare i Ri
Anetare i Ri


Female
Numri i postimeve : 4
Age : 25
Registration date : 17/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sun Aug 17, 2008 12:54 am

burrat e mi desha me thon Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
e_v_a
Anetare i Ri
Anetare i Ri


Female
Numri i postimeve : 4
Age : 25
Registration date : 17/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sun Aug 17, 2008 12:09 pm

tashi pershendes dhe burrin tim me te ri dhe burrin tim te tret i cili osht dioni ju dua shum bledo dioni dhe xhulio Very Happy te dua te dua te dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Jozefin
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 28
Age : 24
Vendodhja : Albania
Registration date : 29/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sun Aug 17, 2008 2:09 pm

▼↓ Ke harruar ta vesh edhe nje per mua ketu ↓▼ Razz
te dua te dua te dua te dua


Edituar pėr herė tė fundit nga Jozefin nė Fri Aug 22, 2008 5:27 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Alba1.co.cc
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sun Aug 17, 2008 6:58 pm

uhuuuuuuuuu ketu beshka fjal vet per burra Very Happy:D:Very Happy:D:DD:Very Happy:D mire mire vazhdoni keshutu


un e pershendes kret shoqerin qe e kam ketu Very Happy:D:D:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Mon Aug 18, 2008 1:31 am

Po e shfrytezoj tani qe jam burri i saj me i ri dhe me jep me shume prioritet se pas nje jave numri i burrave do theje cdo rekord...haha...Eva te dua 2 fetyra ...haha.... serenata

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Tue Aug 19, 2008 3:33 am

pershendetje lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Tue Aug 19, 2008 3:34 am

pershendetje lina mire se erdhe........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Tue Aug 19, 2008 3:35 am

lol! lol! pershendetje lina mir se erdhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Jozefin
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 28
Age : 24
Vendodhja : Albania
Registration date : 29/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Wed Aug 20, 2008 2:18 pm

Pershendetje Lina
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Alba1.co.cc
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sat Aug 23, 2008 12:11 am

Hi mirsejugjej lani davidon jozefin... ju prshhhhhhh Hi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sat Aug 23, 2008 12:19 am

LINA shkruajti:
Hi mirsejugjej lani davidon jozefin... ju prshhhhhhh Hi
po mua :roll: 😢 efi bat

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sat Aug 23, 2008 12:20 am

tye ste njeh hihihi Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sat Aug 23, 2008 12:23 am

Davidon shkruajti:
tye ste njeh hihihi Very Happy:D:D
se besoj 🇳🇴

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sat Aug 23, 2008 12:35 am

Hi Master_D lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sat Aug 23, 2008 12:37 am

hihi ja te pershendet he ca ke tash Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sat Aug 23, 2008 9:42 pm

hehe Davidon une e njoh Linen prej kohesh...biles kemi patur nje eksperience te bukur bashke (The Dream) Very Happy ...

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Thu Aug 28, 2008 12:33 am

hehehe dion "the drem".... mendushem
ok,pershendetje lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Thu Aug 28, 2008 1:25 am

hahhahahhahaha mire mire po ja kalofshit bukur ju pershendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sun Sep 07, 2008 2:42 am

mirmengjesi.............ju uroj nje dite te mire Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Wed Sep 10, 2008 12:48 am

mirmbrema dhe pershendetje hapu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Wed Sep 10, 2008 12:49 am

PERSHENDETEJ MEJ LINA BUKUROSHKE :d
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Wed Sep 10, 2008 1:39 am

naten e mire ika ne :sleep: une ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Pėrshėndetje nga zemra!
» Pershendetje ga fshati Akllap

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Me afer njeri-tjetrit :: Pershendetje te ndryshme-
Kėrce tek: