ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Fri Oct 24, 2008 10:35 pm

Hi si jeni mir?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Fri Oct 24, 2008 10:52 pm

gjall jeni mo?
sduket dunno
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sat Oct 25, 2008 12:17 am

zgjuar gjalle mi gjalle po si mos vini ju ikem ne slider hoh slider hoh qaj

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sun Oct 26, 2008 2:00 pm

pershendetje Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sun Oct 26, 2008 2:07 pm

Pershendetje Linushe! puthje2

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sun Oct 26, 2008 2:16 pm

pershendetje xhulia Hi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sun Oct 26, 2008 11:31 pm

Mirmbrema Te Gjitheve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Mon Oct 27, 2008 6:48 pm

Ju pershendes te gjitheve me kengen nje dashnore e kam pas ( Ne kete rast dashnorja eshte interneti se nuk e kam me)...Nganjehere do hy patjeter sa me ju kontrollu... Razz ...por shpresoj qe shpejt te kthehem online...Ju uroj gjith te mirat dhe ju pershendes te gjitheve ne vecanti Xhulion dhe Xhulian jo per gje por kane emrat e njejte... Razz megjithese mua me pelqen me shume ky emri i dyte nuk e di pse Razz ... Very Happy

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Mon Oct 27, 2008 9:11 pm

hahahhahaha he ti ēna the... hapu se na mori malli puthje2

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Mon Oct 27, 2008 11:56 pm

mimbrema prshendetej per te ftuarit e alba one ju deshiroj argetim te kendeshem ketu dhe nje preshendeteje veqant shkon per shoket edhe shoqet qe i kam ketu ne alba one si : jozefi ;lani;xulio;xhulia;master_d;lina e tj naten bye altalena altalena altalena puthje2 puthje2 birre birre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Tue Oct 28, 2008 12:27 am

Nje pershedetje e vecant per Dionin.Ai mua me ka len nje amanet qe ta shikoj Xhulia sikur e shihte Dioni sepse nuk ka kush te kujdeset per te.hahahahaa rrezik

Pershendes Davidon,Lina,Xhulia,Jozef dhe te gjithe anetaret e tjere qe nuk kane shkruar akoma. naten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Tue Oct 28, 2008 6:04 pm

Avash mer daje se po rrezohesh...haha...Une edhe pse nuk kam internet jam kudo dhe s'kam nevoje te le amanete aq me teper ty se e kam nje me te afert ktu ne forum kam vellane keshtu qe mos e lodh shum trunin me marre impenjime te tilla se lodhesh...pastaj xhulia eshte aq e zonja sa te kujdeset per veten e saja apo jo?Razz...Edhe mos fol me ne emrin tim kur une s'te kam thene gje sepse rrezikon "banned"... Razz ...Tani ju pershendes te gjitheve...(s'po vecoj kend se po i ngel qejfi xhulios e po ben ndonje shpikje tjeter)... Razz ... hapu jasha brakpc dunno

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Tue Oct 28, 2008 8:43 pm

dunno dunno dunno suicide suicide suicide dioni1 vertet gjynah grushtgrushtgrusht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Tue Oct 28, 2008 11:51 pm

Master_D shkruajti:
(s'po vecoj kend se po i ngel qejfi xhulios e po ben ndonje shpikje tjeter)

dhe po nuk vecove e dime se ke pershendet Razz Razz Razz puthje2 per Dionin se e kam yll

hapu per Linen
hapu per Davidonin
hapu per Lanin
hapu per Xhulion
hapu per Jozefinin

dhe une sdo ju vizitoj shpesh se do behem zonje shpie... iken mami dhe jam vetem qaj qaj

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Wed Oct 29, 2008 12:15 am

Cito :
dhe une sdo ju vizitoj shpesh se do behem zonje shpie... iken mami dhe jam vetem
A te vije te rri me ty hahaha puthje2
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Wed Oct 29, 2008 1:18 am

une nuk thash se do iken dhe babi dhe ska zot shpie.... haha

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Wed Oct 29, 2008 6:31 pm

Une s`desha te vija per zot shpie mi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Wed Oct 29, 2008 6:53 pm

po per mik ec dhe kur te jete mami pra Razz:P:P:P

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Wed Oct 29, 2008 8:37 pm

Xhulio shkruajti:
Une s`desha te vija per zot shpie mi
Per ca doje te shkoje ti re per te zevendesuar mamin e xhulias naten??? hahah...O xhulio mos na bej me dyshu re....hahah...se po dyshojme boll ne gjera te tjera Razz Razz Razz lol! ...tani pershendes ate qe ne kete moment eshte duke bere gati darken... lol! ...pra Xhulian zemer puthje2 girare

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Thu Oct 30, 2008 10:18 pm

haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha Opss Hi puthje2 haha

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Thu Oct 30, 2008 10:19 pm

Pershendetje gjithve!!! se harrova haha hapu

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Thu Oct 30, 2008 10:19 pm

prshendetej per ato qe jan ne forum ju deshiroj argetim te kendeshem lol! puthje2 puthje2 puthje2
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Thu Oct 30, 2008 10:24 pm

Mirmbema Davidonit dhe Xhios qe jane online... hapu hapu

puthje2 Dionit
puthje2 Lines
testina Lanit & testina Jozefinit se sbohen te gjalle.... haha

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Thu Oct 30, 2008 10:25 pm

hahahhahaha mire e ke mos ken vdek :S:S:s se gjynah lanit ja kan hek internetin prej ne shpi e kan qu me lop hahhahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Thu Oct 30, 2008 10:27 pm

haha haha prandaj paska bere vetem 1 pershendetje se spaska pas vale ne maje te malit.... haha

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Pėrshėndetje nga zemra!
» Pershendetje ga fshati Akllap

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Me afer njeri-tjetrit :: Pershendetje te ndryshme-
Kėrce tek: