ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Duke menduar per ty.... (vazhdimi)

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Duke menduar per ty.... (vazhdimi)   Wed Aug 20, 2008 1:28 am

duke menduar per ty shkrova nje poezi.....

(Æ`·.`·._) Bukuria tė habitė, bukuria tė koritė (Æ`·.`·._)

(Æ`·.`·._) Bukuria dhe pasuria s'janė pėrgjithmonė (Æ`·.`·._)

(Æ`·.`·._) Bukuria e njeriut pėrbėhet nga bukuria e fjalės qė flet (Æ`·.`·._)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Duke menduar per ty.... (vazhdimi)   Sat Aug 23, 2008 12:48 am

Duke menduar per ty...
...me zuri gjumi ... :sleep:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Duke menduar per ty.... (vazhdimi)   Sat Aug 23, 2008 9:45 pm

po eshte normale lina sepse duke menduar per mua ti kishe deshire te me takoje dhe e vetmja menyre ishte te flije te me shihje aty... Razz

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Duke menduar per ty.... (vazhdimi)   Sun Aug 24, 2008 12:15 am

hiihihihihiihi sa i shkathet je ma$ter_d hehehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Duke menduar per ty.... (vazhdimi)   Sun Aug 24, 2008 11:31 pm

Duke menduar per ty...
nuk hengra mengjes....
Duke menduar per ty...
nuk hengra as dreke...
Duke menduar per ty...
nuk hengra as darke...
...e nuk fjeta ter naten....se me griu uria... :pale:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Duke menduar per ty.... (vazhdimi)   Sun Aug 24, 2008 11:37 pm

LINA shkruajti:
Duke menduar per ty...
nuk hengra mengjes....
Duke menduar per ty...
nuk hengra as dreke...
Duke menduar per ty...
nuk hengra as darke...
...e nuk fjeta ter naten....se me griu uria... :pale:
Ndersa per mua ushqimi me i mire eshte dashuria i dashuruar te dua

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Duke menduar per ty.... (vazhdimi)   Sun Aug 24, 2008 11:42 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: lol! lol! lol! lol! lol! haha haha haha haha haha

ju te dy sikur nuk rrini mir Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Duke menduar per ty.... (vazhdimi)   Thu Aug 28, 2008 12:54 am

Master_D shkruajti:
Ndersa per mua ushqimi me i mire eshte dashuria i dashuruar te dua
po dhe un per kete lloj ushqimi e kisha fjalen i dashuruar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Duke menduar per ty.... (vazhdimi)   Sun Sep 07, 2008 3:11 am

Duke menduar per ty...
nuk fjeta deri ne ora 3 te mengjesit...
...erdha ne perfundim...me mir te kisha fjetur Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Duke menduar per ty.... (vazhdimi)   Sun Sep 07, 2008 11:49 pm

ma mir te kishe fjetur me mu se sa me dionin Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Duke menduar per ty.... (vazhdimi)   Sun Sep 07, 2008 11:51 pm

scratch kallash

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Duke menduar per ty.... (vazhdimi)   Sun Sep 07, 2008 11:54 pm

heheheh o dion ma mire me mu se sa me ti i do e ngacmoshe shum un jo dhe aq:D:D:D:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Duke menduar per ty.... (vazhdimi)   Sun Sep 07, 2008 11:55 pm

jo mer une se ngacmoj une i them realitetin Razz Lina te dua :affraid:

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Duke menduar per ty.... (vazhdimi)   Sun Sep 07, 2008 11:56 pm

:x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :affraid: :affraid: :affraid: :affraid: :affraid: :affraid: :affraid: ca i thot goces bre ncncncncn po ajo ste don Very Happy:D:Very Happy:D:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Duke menduar per ty.... (vazhdimi)   Mon Sep 08, 2008 12:00 am

ska probl... lol!

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Duke menduar per ty.... (vazhdimi)   Mon Sep 08, 2008 12:07 am

Very Happy Very Happy pse flisni keq per mu kur sjam ketu eeeee kallash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Duke menduar per ty.... (vazhdimi)   Mon Sep 08, 2008 12:08 am

eeee sflasim keq per ty se te kemi si yll:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Duke menduar per ty.... (vazhdimi)   Mon Sep 08, 2008 12:35 am

a e sheh se davidoni te thote yll se ka deshire te te shohe larg sepse yjet jane shume larg nesh...haha...une po te them te kam si monitor kompjuterit se eshte e vetmja gje qe kam me afer....dhe e shoh gjith kohes ne sy...haha Very Happy

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Duke menduar per ty.... (vazhdimi)   Mon Sep 08, 2008 12:37 am

HEHEHEHHEHEHE POA MIR THUE TI DION PO UN I THEM ZEMER E E KAM GJIMON ME VETE :d:d:d:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Duke menduar per ty.... (vazhdimi)   Mon Sep 08, 2008 12:39 am

por nuk ke mundesi ta puthesh, ti flasesh edhe ta shohesh ne sy....etj etj.... Razz

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Duke menduar per ty.... (vazhdimi)   Mon Sep 08, 2008 12:40 am

PSE BRE SKAM APO ESHTEN SHUM LARG UN NE STRUG E AJO NE OHER :dd::d
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Duke menduar per ty.... (vazhdimi)   Mon Sep 08, 2008 12:40 am

Master_D shkruajti:
a e sheh se davidoni te thote yll se ka deshire te te shohe larg sepse yjet jane shume larg nesh...haha...une po te them te kam si monitor kompjuterit se eshte e vetmja gje qe kam me afer....dhe e shoh gjith kohes ne sy...haha Very Happy
hahahaha...


Edituar pėr herė tė fundit nga LINA nė Mon Sep 08, 2008 12:43 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Duke menduar per ty.... (vazhdimi)   Mon Sep 08, 2008 12:44 am

FLM LINA EDHE TI JE SHUM E MIR JE SI ZEMER :d:d
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Duke menduar per ty.... (vazhdimi)   Mon Sep 08, 2008 12:44 am

Opss e modifikova
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Duke menduar per ty.... (vazhdimi)   Mon Sep 08, 2008 12:45 am

MIRE JA BERE :d
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Duke menduar per ty.... (vazhdimi)   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Duke menduar per ty.... (vazhdimi)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Tė respektohen ligjet duke mbrojtur interesat e udhėtarėve
» Lavdrim Muhaxheri duke e marrė nė pyetje djalin qė e ekzekutoi me antitank (Video +18)
» Milazim Kajtazi:Duke lexuarė pėrmbledhjen me poezi tė mikut Agim Gashi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Tema Shoqerore (te ndryshme) :: Dashuria-
Kėrce tek: