ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ti kontrollosh telefonin te dashures gabim apo e drejte?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Ti kontrollosh telefonin te dashures gabim apo e drejte?   Wed Aug 20, 2008 1:38 am

Shpesh here ne i kontrolloj telefonin njeri tjetrit, si thoni ju esht gabim apo jo? shpalosni mendimet tuaja

gabim esht....po un e bej Very Happy:D:Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ti kontrollosh telefonin te dashures gabim apo e drejte?   Sun Oct 05, 2008 11:06 pm

sh gabim eshte dhe se kam bere noj here...

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ti kontrollosh telefonin te dashures gabim apo e drejte?   Sun Nov 30, 2008 5:31 pm

popo une ja kontrolloje ska noi gjo tkeqe ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ti kontrollosh telefonin te dashures gabim apo e drejte?   Mon Dec 01, 2008 10:17 pm

Ishalla i kputen gishtat nese e kontrollon fshehurazi heee!!! Sepse tregon qe ska besim dhe mua kjo gje sme pelqen po deshe ta kontrollosh, jo sje i sigurte jo ke dyshime fol se dhe une nuk eshte se ste lejoj, se fundja ne sjemi aq budallaēka qe mos i fshime sms qe sduhen pare apo thirrjet, dua te them me pak fjale qe ska rendesi nese e kontrollon apo jo, rendesi ka nese ekziston besimi, mirekuptimi mes ēiftit dhe nese nuk ke ndermend me be noj pune jashte "rregullave" te jeteses mes partnereve se nqs e ke ndermend nje gje te tille jo kontroll tel po edhe nja 10 qen kufiri nga mbrapa po me leshove sme kap radari... biggrin Razz

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Albo
Anetare i Ri
Anetare i Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 16
Age : 28
Registration date : 26/11/2008

MesazhTitulli: Re: Ti kontrollosh telefonin te dashures gabim apo e drejte?   Mon Dec 01, 2008 10:24 pm

Po, ē'fare ndodhe nese jemi Biznismen e kemi te bejem me shume ''individ'' te ndryshme permes celularit te diskutohen Bizneset etj ...eshte bota e sotme qe dojem apo nuk dojem duhet te pajtohemi .!
E nese kontrollohet celulari ne keta pika ,do te thote nuk i takojm kesaj bote apo nuk kerkojm te pajtohemi me kete bote te njerzimit te tanishem !

Te nderuar e shume te respektuar antar tradhetia ka linde me njeriun bashke ,ka linde edhe mosbesimi e besimi ,por mundoheni sa me shume te mos keni Xhelozi ,xhelozia duhet te zduket nga fjalori i njerzimit te kalon ne dashuri,sepse edhe jeten pa celular ne kete shekull e kemi jetuar ,edhe me celular e jetojme por xhelozia eshte ajo qe nuk kerkojm ta luftojm !

nderime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ti kontrollosh telefonin te dashures gabim apo e drejte?   Tue Dec 02, 2008 6:54 pm

Ti kontrollosh telefonin te dashures gabim apo e drejte? Tema eshte kshu, ajo ēeshtja e pare nuk ka te beje fare, ndersa e dyta NC...

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ti kontrollosh telefonin te dashures gabim apo e drejte?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ti kontrollosh telefonin te dashures gabim apo e drejte?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cka do tė thotė njė gabim shtypi??????

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Tema te lira-
Kėrce tek: