ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si jeni ndje kur per here te pare nje vajze/djale te ka ftuar per.................???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Si jeni ndje kur per here te pare nje vajze/djale te ka ftuar per.................???   Wed Aug 20, 2008 2:02 am

Si jeni ndje kur per here te pare nje djale/vajze te ka ftuar per nje
kafe ne shenje dashurie, dhe a keni pasur guximin t'i dilni perpara dhe
se ē'keni menduar ne ato ēaste, per para, per dashuri, per lidhje
serioze apo per dicka tjeter qe ti ke prodhuar nje imazh ne laboratorin
e mendjes sate?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si jeni ndje kur per here te pare nje vajze/djale te ka ftuar per.................???   Sat Oct 04, 2008 11:34 pm

Kam qene ne klase te shtate Very Happy po ai sma ka thene personalisht por nepermjet nje shoku te perbashket dhe une sbesova njer kujtoja se ky shoku po talleshte dhe si vura shume rendesi pastaj me vone...

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Si jeni ndje kur per here te pare nje vajze/djale te ka ftuar per.................???   Sun Oct 05, 2008 1:00 am

me von.... hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si jeni ndje kur per here te pare nje vajze/djale te ka ftuar per.................???   Sun Oct 05, 2008 1:04 pm

efi bat efi bat efi bat ;)

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si jeni ndje kur per here te pare nje vajze/djale te ka ftuar per.................???   Fri Oct 10, 2008 12:35 am

E paska rrahur me duket hahaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Si jeni ndje kur per here te pare nje vajze/djale te ka ftuar per.................???   Fri Oct 10, 2008 12:37 am

Opss Opss jo er se ka rrahur po i ja ka ferkuar kurrizin me dru hahahaha edhe .....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si jeni ndje kur per here te pare nje vajze/djale te ka ftuar per.................???   Fri Oct 10, 2008 2:59 pm

brakpc aty thot si jeni ndjere jo ēfare keni bere apo jo??? jasha jasha biggrin biggrin finger2

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
shkodranja
Anetare i Ri
Anetare i Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 10
Age : 26
Vendodhja : aty ku nuk do doja tė isha!!!
Registration date : 01/02/2009

MesazhTitulli: Re: Si jeni ndje kur per here te pare nje vajze/djale te ka ftuar per.................???   Sun Feb 01, 2009 1:26 pm

Nuk ėshtė se kam pasur ndonjė ndjenjė tė veēantė, por mė duket se nuk i kam pranuar ( se maj mend mirė)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si jeni ndje kur per here te pare nje vajze/djale te ka ftuar per.................???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si jeni ndje kur per here te pare nje vajze/djale te ka ftuar per.................???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» POEZI QE FITOI VENDIN E PARE NE KOKURSIN LETRAR TE MALISHEVES?
» Monda Korca: Kafeqejfi-Tregim-Pjesa e Pare-Nga Raimonda Moisiu
» AVDI MAXHUNI:Shefqet Krasniqi, themeluesi i pare i xhihadit islamik " shqiptar!"
» Xun Ēetta:Pėrshėndetje tė nderuar/a kudo qe jeni

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Tema Shoqerore (te ndryshme) :: Dashuria-
Kėrce tek: