ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A harrohet dashuria e pare!?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 24
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: A harrohet dashuria e pare!?   Wed Aug 20, 2008 2:16 am

Neqoftse je e lumtur me dashurine e dyte po, po ashtu me te treten e me radhe
Gjithsesi s'harrohet kollaj, jane ndjenja qe kane vene themelet ne shpirt, ndenja qe s ishin te
provuar me pare. Gjerat e para nuk harrohen kurre,ndjenjat e dashurise se pare veshtire se
mund ti ndjesh ne te njejten menyre me nje tjeter njeri.Nuk harrohet ajo dashuri
asnjehere.Ngelen kujtime,emocione ,ndjesi unike.Po ti harrosh dmth qe ke harruar nje pjese te
jetes tende,njesoj si femijeria apo adoleshenca.Ngelet pjese e jotja pergjithmone dashuria e
pare. I miss it...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
A harrohet dashuria e pare!?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Njė fjalim qė nuk harrohet
» Rihapet shkolla shqipe nė Stuttgart
» VDIQ NĖ LAS VEGAS POETI DHE DRAMATURGU I NJOHUR SHQIPTAR AVNI MULAJ
» Vera Koka:Eshte bukur kur puna e mesuesit ecen paralelisht me dy corsi; mesimdhenie dhe mesimnxenie...!
» Selim Hasanaj: Tre libra pasqyrė pėr tri kultura

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Tema Shoqerore (te ndryshme) :: Dashuria-
Kėrce tek: