ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Puthjet sipas shenjes se Horoskopit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Puthjet sipas shenjes se Horoskopit   Wed Aug 20, 2008 2:46 am

Dashi:
Puthjet e dashit janė te shpejta, perplote kenaqesi qe zgjasin pak

Demi:
Puthjet e demit janė te buta dhe mund te zgjasin me ore te tera

Binjaket:
Puthjet e binjakeve shpesh herė nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane

Gaforrja:
Puthjet e gaforres janė te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurrė

Luani:
Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje

Virgjeresha:
Puthjet e virgjereshea janė te rregullta dhe aq te buta, sa partneri heton vetėm pas nderprerjes

Peshorja:
Jeni aq te ndrydhur sa vėshtirė dhuroni puthje

Akrepi:
I kaperceni puthjet dhe kaloni ne... cfardo qe ju bie ndėrmend

Shigjetari:
Puthjet e tuaja janė spontane, ashtu qe atė qe e puthni gjithmon kėrkonė edhe me ....


Bricjapi:
Puthjet e tua janė momentet ne te cilat keni hasur ne lodhjet dhe stresin e ditės

Ujori:
Puthjet tuaja janė te lengeta dhe me se shumti dėshironi ti mbani sytė hapur

Peshqit:
Derisa putheni, sytė tuaj xixellojne, janė romantike dhe zgjasin shumė....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Puthjet sipas shenjes se Horoskopit   Wed Aug 20, 2008 2:48 am

Peshorja:
Jeni aq te ndrydhur sa vėshtirė dhuroni puthje 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Puthjet sipas shenjes se Horoskopit   Sat Oct 04, 2008 11:24 pm

Binjaket:
Puthjet e binjakeve shpesh herė nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane
:affraid: mendushem haha

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Puthjet sipas shenjes se Horoskopit   Sun Oct 05, 2008 1:04 am

hahahh sa keq xhulia ne te dy sna don horoskopi 🇳🇴 🇳🇴 🇳🇴 nerva nerva nerva haha haha haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Puthjet sipas shenjes se Horoskopit   Sun Oct 05, 2008 1:01 pm

Mua sme don asnjehere... shi ēme ka thene 1 rradhe :arrow: Profili per femren.

Binjakėt

Femrat Binjake presin nje ekstaze
te pabesueshme nga raporti seksual, por shpesh mbeten te zhgenjyera,
per shkak te pretendimit qe u jep shenja e tyre. E adhurojne te marrin
dhurata te mrekullueshme nga meshkujt e tyre.
Ne shtrat nuk I duan
veprimet intense e pasionale, ne fakt preferojne perkedheljet…“ne pikat
e duhura” dhe pozicionet klasike (nuk ka rendesi nese ato jane poshte
apo lart). Femrat Binjake shpesh jane biseksuale, duke qene se shpesh
jane shume kurioze per te njohur seksin me nje femer tjeter.
haha
Mashkulli
ideal I deshiruar nga femra Binjake: duhet te jete ne mireqenie, I
kujdesshem dhe I rafinuar. Duhet te dije ta beje te argetohet dhe duhet
te jete shume I komunikueshem.
Si ta bejme per vete: nje veprim
origjinal dhe I kendshem, nje week-end shume luksuoz, me shume dhurata
dhe me nje shishe shampanje ne nje atmosfere shume intime.
Partneri ideal: Peshorja


hahahhahaahahah sa kam qesh sa koti ky... :oops: haha haha haha Opss

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Puthjet sipas shenjes se Horoskopit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Puthjet sipas shenjes se Horoskopit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ora e dashurisė
» "Tė vrarėt" sipas KiE-sė, jetojnė tė gjallė nė Pejė
» Ēdo gjė qė ka tė bėj me zgjedhjet lokale nė Kosovė
» Sipas serbėve, Flamuri ynė para Skenderbeut, paska pasur mbi shqiponjė njė kryq
» Pashkėt shqiptare sipas "Washington Times"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Tema Shoqerore (te ndryshme) :: Dashuria-
Kėrce tek: