ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 si do te jet,jeta pa dashuri??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: si do te jet,jeta pa dashuri??   Wed Aug 20, 2008 3:19 am

Do zhduket njerezimi thjesht psh. eshte ber nje Experiment ne
Universitetin e Liverpoolit te Anglis me nje foshnje te sapolindur dhe
provuan ta rrisin pa prekjen e nje personi, mamije ose mamit pa asnje
kontakt te cdo lloj dashurie qe mund ti jepet nje foshnje dhe mbaj disa
javesh vdiq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: si do te jet,jeta pa dashuri??   Sat Oct 04, 2008 11:46 pm

Prandaj ēuna mos tradhetoni se do ngelni pa dashuri......... ;) ;) ;)

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: si do te jet,jeta pa dashuri??   Sun Oct 05, 2008 12:55 am

heheh po un nuk tradhtoj me tradhtojn hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: si do te jet,jeta pa dashuri??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si do te jet,jeta pa dashuri??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!
» Ramiz Dėrmaku: Pa dashuri dhe flijim jeta s'ka kuptim
» Edhe njė zbulim nga jeta e Michael Jackson-it
» Jeta e re pas divorcit. Kam oferta pėr tė hyrė nė politikė
» Bibliografia e Ramiz Kelmendit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Tema Shoqerore (te ndryshme) :: Dashuria-
Kėrce tek: