ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cilen do te zgjdihnit, dashurine apo karrieren....?!

Shko poshtė 

Cilen do zgjidhnit, dashurine apo karrieren?
Dashurine
60%
 60% [ 3 ]
Karrieren
40%
 40% [ 2 ]
Totali i votave : 5
 

AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Cilen do te zgjdihnit, dashurine apo karrieren....?!   Wed Aug 20, 2008 3:22 am

DO MUNDOESHA NE FAKT TE DYA POR PO MOS MUNDESHA DE ZGJITHASHA KARIEREN HIHI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Andrea
Anetare i Ri
Anetare i Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 25
Age : 24
Vendodhja : Shkoder
Registration date : 31/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cilen do te zgjdihnit, dashurine apo karrieren....?!   Mon Sep 29, 2008 4:54 pm

Une nje here Dashurine pastaj vjen karriera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cilen do te zgjdihnit, dashurine apo karrieren....?!   Wed Oct 01, 2008 3:33 pm

Davidon mund te shtoje dhe DASHURINE QE BEN KARRIERE pasi sot ka dale shume ne mode...

une do zgjidhja dashurine qe do me lejonte te bej dhe karrieren pasi besoj se eshte shume e rendesishme...

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cilen do te zgjdihnit, dashurine apo karrieren....?!   Thu Oct 02, 2008 1:46 am

mundet ta bejsh nese don dionin Very Happy per mua nuk ka redesi se un e kam dashrurin e pastaj krieren Very Happy se prej dashuris fillon edhe kariera kjo eshten fakt Very Happy ke te dret Motlushja_E_Dionit Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cilen do te zgjdihnit, dashurine apo karrieren....?!   Thu Oct 02, 2008 10:25 pm

Karrieren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cilen do te zgjdihnit, dashurine apo karrieren....?!   Thu Oct 09, 2008 9:26 pm

po ca dashurie mo !!!!! karjera eshte e para per menimin tim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cilen do te zgjdihnit, dashurine apo karrieren....?!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cilen do te zgjdihnit, dashurine apo karrieren....?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fatime Kulli: Mendimi filozofik pėr dashurinė dhe jetėn

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Www.Albaone.Top-Board.Com :: Sondazhe-
Kėrce tek: