ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 basket boll

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: basket boll   Wed Aug 20, 2008 7:25 pm


Spanja nė gjysmėfinale tė Lojėrave Olimpike


Pėrfaqėsuesja spanjolle e meshkujve nė basketboll ėshtė gjysmėfinalisti i parė nė Lojėrat Olimpike tė Pekinit.Spanjollėt nė ēerekfinale e kanė mposhtur pėrfaqėsuesen e Kroacisė me rezultat 72-59.

Ndeshjet tjera ēerekfinale do tė zhvillohen sot ndėrmjet Kinės dhe
Lituanisė, SHBA dhe Australisė, dhe ndėrmjet Greqisė dhe Argjentinės.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: basket boll   Wed Aug 20, 2008 7:28 pm

Basketbollistet amerikane mposhtin Korenė Jugore


Pėrfaqėsuesja
amerikane e femrave nė basketboll e ka mposhtur Korenė e Jugut nė
ndeshjen gjysmėfinale tė Lojėrave Olimpike tė Pekinit, me rezultat
104-60.
Amerikanet do tė takohen me Rusinė ose Spanjėn nė
gjysmėfinalen e tė enjtes mbrėma, derisa nė gjysmėfinalen tjetėr do tė
luajnė Kina dhe Australia.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: basket boll   Wed Aug 20, 2008 7:30 pm
Australianet nė gjysmėfinale


Pėrfaqėsuesja australiane e femrave nė basketboll e ka mposhtur Republikėn Ēeke (79-46) nė ēerekfinale tė Lojėrave Olimpike.Kjo
ėshtė ēerekfinalja e katėrt e njėpasnjėshme e kampioneve tė botės, tė
cilat nė gjysmėfinale do tė luajnė me nikoqiren e Lojėrave Olimpike,
Kinėn, e cila e ka eliminuar Bjellorusinė me rezultat 77-62.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: basket boll   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
basket boll
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Sport :: Sporte te tjera-
Kėrce tek: