ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nuk dime gjithēka...?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 24
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Nuk dime gjithēka...?   Thu Aug 21, 2008 2:15 am


--Normalisht,ēdo person qesh 15 here ne dite.
--Coca-cola origjinale ishte jeshile
--Fjala''VARR''rrjedh nga greku''koimetirion''qe do te thote vend per te fjetur.
--Shteti me % me te madhe te personave qe shkojne ne kembe per te punuar eshte Alaska.
--Ne afrike % e personave qe jetojne ne vetmi eshte 28 %,ndersa ne ameriken e veriut eshte 38 %.
--Prinderit me te rinj te te gjithe kohrave me moshe 8 dhe 9 vjeē jetuan ne kine ne 1910.
--111.111.111x111.111.111=12.345.678.987.654.321
--Zemra e karkalecit ndodhet ne koke.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Nuk dime gjithēka...?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» SAGA IME - DANKE ALLE! JU FALEMINDERIT TĖ GJITHĖVE!Dosjer nga AGIM GASHI
» Frank Shkreli:TĖ GJITHĖ PĖR MARK GJONAJ-N MĖ 13 SHTATOR
» Murat Gecaj: Mbyllet Gazeta "Mėsuesi" - Nderim pėr gjithė drejtuesit, redaktorėt dhe bashkėpunėtorėt
» SAGA IME - DANKE ALLE! JU FALEMINDERIT TĖ GJITHĖVE!
» Asllan Dibrani: Diaspora Shqiptare nė Gjermani e shqetėsuar pėr gjendjen aktuale gjithėkombėtare!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete-
Kėrce tek: