ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Igli Tare le futbollin e luajtur per nje post drejtues ne skuadren e Lacios

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 24
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Igli Tare le futbollin e luajtur per nje post drejtues ne skuadren e Lacios   Thu Aug 21, 2008 10:11 pm


Ish-kapiteni i kombetares shqiptare dhe sulmuesi i Lacios ne kampionatin italian, Igli Tare i ka thene lamtumire futbollit te luajtur per te marre nje rol drejtuesi ne klubin italian. Pas nje karriere te gjate futbollistike, Tare ka thene se ishte ofruar nje kontrate 2-vjecare nga Lacio, por qe duhet te hiqte dore nga shtetesia shqiptare per t’u kthyer ne nje lojtar komunitar. Ky opsion nuk eshte pranuar nga sulmuesi qe me pas ka marre oferten per nje post ne klubin e Lacios.Tare nuk luajti ne eliminatoret e fundit te kombetares shqiptare pasi u la jashte nga trajneri i atehershem Oto Baric. Porpos polemikave te kohes, ai ka thene se koha do te tregoje se vendimi per ta lene ate jashte skuadres kuqezi ka qene nje gabim.

Ish-sulmuesi shqiptar i Breshias, Bolonjes dhe se fundmi Lacios ne Seria A ka thene gjithashtu se kombetarja shqiptare i ka te gjitha mundesite per t’i gritur ne nivele me te larta te futbollit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Igli Tare le futbollin e luajtur per nje post drejtues ne skuadren e Lacios
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» E frikshme | Fėmijėt duke luajtur lojėn e pistė tė prerjes sė kokave (Foto/Video)
» Bashkatdhetarėt kanė tejkaluar investimet e bashkėsisė ndėkombėtare nė Kosovė
» Kosova anėtare e FMN,(Fondi Monetar Ndėrkombėtar)
» Promovim librash tė mėrgimtarėve tanė dhe Foto tė bėra nė Biblioteken Kombėtare gjat promovimit tė librave nga Diaspora (Foto:Ahmet Murati)
» Qendrat islame nė Gjermani ishin bartėse tė shumė organizimeve kombėtare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Www.Albaone.Top-Board.Com :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: